Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Urby66

    aktív tag

    válasz baphomet #19762 üzenetére

    Én úgy érzem az ilyen apróságok nélkül sokkal unalmasabb lenne a topik. Nem akarok senkit fényezni de azért mosolygok amikor pl. az S.S. monogramú pilóta ír egy hosszabb posztot és egy pörgőrúgással leszájkaratéz mindenkit aki beszólt neki. :D Több topicot is olvasok itt rendszeresen, de messze ez a legjobb hangulatú és leginformatívabb, köszönhetően a közösségnek! :R

    Na de vissza a szakmához:
    A Clipper gyorstesztem eredménye a következő:
    A hajót felfedezésre fitteltem de nekem még így is nagyon mozgékonynak tűnik.
    Harci fittre sajnos még nincs keret, de így érzésre kb. akkorát vigyorogtam mint amikor először ültem a Vulture-ben.
    Giga: kösz a tippet a 3A-s PP-vel kapcsolatban, így csak 20% körül van a melegedés CS-ben. :D
    Ami még tetszett az a boost hangja. Érezni, hogy itt valami nagy vas dolgozik a gépházban mögöttem, aminek kell idő, hogy meglóduljon. (és ezzel a fittel majd 400 a boost sebesség és 23,3 Ly az ugrótáv.)

    Más: még ASP-vel próbálgattam a silent runningot az állomás mellett. Nem számít, hogy nem nyúlok a trusterhez csak lebegek a bejárat előtt akkor is lescannel és végig is fut a scan. Mondjuk FaOff-ban még nem próbáltam meg de így szerintem teljesen hasztalan a Silent Running. :(

    [ Szerkesztve ]

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #19762 üzenetére

    "Én is jobban örülnék, ha ez a topik szigorúan megmaradna a noob kérdez, aki tudja válaszol keretei között, ahol az offnak még szürkében sincs helye"
    -
    Ugyan kicsit meglep, hogy te jobban örülnél egy szárazabb stílusú fórumnak, én inkább duvi mester álláspontját érzem közelebb magamhoz, de mindenfajta sértődés, vagy neheztelés nélkül elfogadom a véleményed. Ezentúl csak szakmailag foglak néha zaklatni, megkímélve téged agyam betegebb féltekétől(bár nem tudom eldönteni melyik az, mert egyesek szerint az egyik félteke betegebb, mint a másik :U ....na jó, most már tényleg abbahagyom, ez volt az utolsó)
    És ha netán vannak még ezzel így mások is, bátran jelezzék(akár privátban), ugyanezt a lehetőséget nekik is fel tudom ajánlani
    -
    -
    Urby66 - köszi, jólesik
    -
    -
    rtitusz - Ez ugrás előtti külső nézet?

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák