Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz _Andras_ #18833 üzenetére

    EDHU Ts cím: elitedangerous.hu:9999
    Jelszó: EDHU2015
    Ezzel az előszobába és az ottani két különálló wingszobába lehet belépni. Az esetek többségében mindig van pár ember a Társalgóban. Ha szeretnél csatlakozni az SSL közösséghez, akkor elég ha beírod a kérésed, a chatbe (bal klikk a Társalgó szobára és utána mehet a szöveg az alsó chat ablakba). Amennyiben továbbra is gond lenne, írj rám privátba és segítek.

  • Sylc

    senior tag

    válasz _Andras_ #18833 üzenetére

    Nem viseltem jol, amikor lefokoztak, osszezordultunk az SSL vezetesenek par tagjaval.

    Megalapitottam az Exiledet, majd gondoltam legyen minden magyar egy TS-en, ez Warheadnek nem tetszet, mondvan szethuzom a kozosseget, ami par ember meglatasaban SSL = Magyar kozosseg. Ezzel nem ertettem egyet, de mire atbeszeltuk volna, mar bannolva lettem.

    Volt par fenyegetes is a kaloz mivoltom es Tawiloban boklaszasom okan, ezt sem vettem jo neven :)

    Van sajat TS-em, aki meg keres, az megtalal :)

    Mellesleg az SSL nevadasi procedurajaban reszt vettem, Tawilo kivalasztasaban is, tehat regen aktivabb voltam SSL teren, mint nemely "alapito tag" jelenleg. De ezt majd ha erdekel, egy T imperial slave mellett elmeselem :)

    Tehat elbuktam az SSL tagsagom, a TS lehetoseget, de Duvi-val kozben jol osszebaratkoztunk :) O volt az egyetlen aki megkerdezte a motivacioimat... Tehat buktam a feleloseget, amit az SSL vezetese jelent, de nyertem egy baratot, siman megerte, barmikor megtennem ujra :)

    Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

Új hozzászólás Aktív témák