Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ooooobi

    senior tag

    válasz woker #13717 üzenetére

    SC-t nagyon nem hoznám fel. Ott aztán tényleg minden van csak kézzelfoghatóság nem. Látatlanban veszel hajót irdatlan pénzekért amit még 6szor átterveznek, modulok igérthez képest fél éves csúszással jönnek, talán... Jó, aki majd csak a véglegessel akar játszani és majd ingame grindolja össze a pénzt annak viszonylag olcsón megvolt az AMD-s csomaggal. De a többség nem állt meg ott. Itt az Elitenél én is soknak tartom ezt az árat, ha a már bentlévő játékosoknak adtak volna egy 40-50%os kedvezményt a 25 helyett mindenki sokkal boldogabb lenne. Sokat dobhat hozzá a ez a dlc, de szerintem ez lenne a reális. De hát ez van, nem kötelezö megvenni. Azt meg végképp nem értem meg aki emiatt az árazás miatt már inkább be se logol, most komolyan ha eddig jól érezte magát az ember a játékban max puffog pár napot, és játszik tovább ettől még nem let rosszabb a játék. Ha meg eddig se tetszett vagy megunta akkor ez csak kifogás.

    [ Szerkesztve ]

    https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

  • Diopapa

    addikt

    válasz woker #13717 üzenetére

    Alfában 240€ volt az alfa verzió, premium betában 120, sima bétában (hol én csatlakoztam) 60... Ahhoz képest a mercenaryt megkapták 35-ért. szóval a lifetime pass árát felfoghatod egyfajta kompenzációnak is.

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • gigafun

    senior tag

    válasz woker #13717 üzenetére

    Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy vedd meg. Ha nem tetszik, ne vedd meg. Ha sokallod az árat, vagy nem tudod, mit fogsz kapni a pénzedért, akkor ne vedd meg. Ha mégis megveszed, és később csalódsz benne, akkor dühös lehetsz, de akkor is a te döntésed volt.
    Aki megvette 40-ért a lifetime passt, az semmit sem tudott, és kockáztatott. Most örül, mert bejött neki. Lehet irigykedni rá, de az is előfordulhatott volna, hogy nem kap érte semmit.
    A kickstarter-es támogatók még nagyobbat kockáztattak, mert akár meg is bukhatott volna az egész és akkor semmit nem kapnak a 150-250 fontjukért(vagy mit tudom én mennyiért). Felnőtt emberek vagyunk, el tudjuk dönteni, mit csinálunk. Vagy mégsem?
    Én is örültem volna, ha fele ennyiért vehettem volna meg, de sehol a világon nem foglalkozik azzal senki, hogy nálunk mennyi az átlagkereset. Megszabnak egy árat, amennyiért szerintük a lehető legtöbb bevételük lesz és kész. Ez van.
    De ha azt nézem, hogy az alapjátékért kifizetett 50 eurómért 1000 órát játszottam, akkor nem volt drága. Ezért a pénzért 10 mozijegyet vehettem volna, ami 20 óra mozizás, és benne van a pakliban, hogy szar filmre ülök be és anyázódva jövök ki.
    Ha valaki dohányzik, és napi egy dobozzal szív el, akkor havonta 24000 forintot költ bagóra, ez kb annyi, mint az alap játék ára volt, plusz a Horizons, ami két évre szól. Két év alatt ez a dohányos több, mint fél milliót füstöl el.
    Akkor most mi is a drága?
    De lehet játszani Eve Onlinnal, havi 15 dollárért, vagy évi 131-ért, ami háromszorosa Horizons árának.

Új hozzászólás Aktív témák