Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz orientcx #12758 üzenetére

    200m felett max akkor lesz "vastagon", ha még a Python golyóira is Gimbal/Turret Beamet teszel, meg a hull-ra veszel military/Mirrored/Reactive composite-ot. De azt meg minek, ha úgyis telerakod a csomagtartót SCB-vel? Meg ha tele a csomagtartó, akkor meg oda a multifunkciós hajó, lesz belőle egy majd 1000 tonnás gép, 0 raktérrel :F Nehéz a kezdő pilóta élete. Mindegy is, majd az idő eldönti, hogy mennyire jön be ez a repülő tepsi. Én meghajlok/elfogadom a tapasztaltabb IPSZ pilóták véleményét, de ettől függetlenül én többet vártam a Pythontól, mikor megvettem. Olyan "úúúúú" hajónak gondoltam, de jelenleg inkább "eh" lett.

    Clipper kérdés: Olvasgattam a leírást és abban az van, hogy a Yaw/Thrustere-i nagyon gyengék, ezért kapott 2-es értéket a manőverezéshez. Ez gyakorlatban mennyire érződik? Tényleg azon agyalok, hogy betárazok 1-1 darabot a clipperből és a Courier-ből (bár ez utóbbihoz már megvan a Master rangom). Most, hogy választottam oldalt (végül Arissa Lavigny-Duval lett), így betáraznám a fővárosba a hajóimat.

    Necc: Nekem eddig csak olyat csinált ilyen átugrás után, hogy egyből kirántott normál térbe SC-ből, mögöttem a támadóval + néha a gázkart meg kellett mozgatni, hogy működjön.

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák