Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kinder

    senior tag

    válasz LurkerSheik #1 üzenetére

    Tehát inkább a jóval gyengébb, de EU cuccokat akarod?
    Sokkal előrébb vannak a kínaiak, mint az európai/amerikai elektromos autós cégek, a Tesla kivételével.
    Hisztizhet, és lolozhat mindenki, ettől ez még így van.
    Tulajdonosa vagyok egy Tesla Model3P(2020) és egy VW ID477(2023)(asszonyé, de ő sem szereti) autónak, és óriási hiba volt a VW megvétele, akkora fostenger, hogy csak na, de nyilván eladni lehetetlen, szóval erre ráfaragtam. A Tesla hibátlan, pedig már 4,5 éves, új kora óta nálam van, hisztimentes, mindene gyorsan és elsőre működik, ez olyan dolog, hogy amíg nem látsz mást, addig fel sem tűnik, de pl teszteltem 1 hétig egy BMW IX drive50-et, valamint szintén egy hétig egy Mercedes EQE SUV AMG43-at, logikátlan/lassú menü, érthetetlen hibajelzések a hajtásláncban, ultrahisztis parkolóradar.... Gyatra mindegyik, sosem tudod, mikor milyen hibát dob be megint, így megváltás volt visszaülni a Teslámba, ami egyelőre azt sem tudja, hol a szervíz, ugyanis még nem kellett bevinni.
    A kínaiak sem hibátlanok, de ott inkább a nyelvi gondok miatt okoz elkeseredést a menü, más miatt nem. Az autók meg működnek, nem csinálnak hülyeséget a szenzorok sem. ( BYD és NIO tesztem is volt )
    Szóval, ha neked ez kell, hát ez kell, de köszi, én jobban szeretném a kínai autókat elterjedni látni.

Új hozzászólás Aktív témák