Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz haruspex #64542 üzenetére

    Nekem, nálunk (nem MO) nem volt gondom az Armytek gariztatásával. Tudtommal az ELF C2 itt is sikeredett. ;)

  • Gargouille

    őstag

    válasz haruspex #64542 üzenetére

    Én voltam a szerencsés, akinek az Armytek Elf C2 elromlott és hát kellett hozzá türelem és a viszonteladó ritka korrekt hozzáállása, hogy végül nagy nehezen ki legyen cserélve. Tehát ha csak magát a garanciát nézzük - mint olyat - igazából önmagában semmit nem ér, mert nem más mint csak egy biankó ígéret, hogy ha elromlik akkor majd megoldják. Oké, de mi van ha már 5 év múlva nem is létezik a forgalmazó akitől vettem? Hogy csak egy példát mondjak. Szóval ami a garit illeti, lehet rá hivatkozni, de szerintem semmivel nem több mint egy üres ígéret, mert valójában csak annyit ér amennyit ténylegesen tudsz belőle érvényesíteni amikor szükséges, márpedig ezzel kapcsolatban inkább több negatív tapasztalatot olvasok, mint sima ügymenetet.

    Maga a lámpa minden szempontból tényleg profi cucc, imádom. De megbízni nem bízom benne jobban mint egy Convoy-ban, sőt abban még kicsit jobban is, mert van vagy 6 darab itthon és egyetlen egy sem hibásodott meg évek alatt sem, továbbá akár magam is javíthatom ha mégis elromlik... szóval ha csak az üzembiztosság szempontjából nézem, akkor a legoptimálisabb ha egy szerelhető lámpából vesz az ember tartalékpéldányt is, és akkor nincs kiszolgáltatva semmilyen gyártó vagy forgalmazó jóindulatának. Nyilván ez esetben másban kell kötni kompromisszumot.

    Mindemellett tény, hogy az Elf fénye meg a funkcionalitása meg úgy az egész valami csoda. :)

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák