Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz gyapo11 #55793 üzenetére

    én nem vagyok ramping párti, de ebből a megközelítésből is szimpatikus az Armytek UI, mert ha üzemmódonként van 2- 3 beállításí lehetőség, akkor azért elég jól testre tudod őket szabni. én amúgy nem a hővédelmet említettem, hanem a magas hőmérséklet jelzését, tehát szól, amikor a lámpa már fogásra is meleg, illetve akkor is, amikor eléri a max hőmérsékletet. engem nem az érdekel, hogy mikor vesz vissza, elvégre ha jól csinálja, úgysem fogom észrevenni, hanem az, hogy mikor kell óvatosan megfogni, ha éppen nem kézben tartom, hanem mondjuk odamágneseztem valamihez. ez egy tök figyelmes, egyszerű és praktikus dolog. egyébként nem gondolom, hogy mostantól csak az Armytek lámpáit fogom vásárolni, meg azt sem, hogy ennél nem fogok találkozni jobbal, de miután megvásároltam (tegyük hozzá: kb Lumintop EDC05C árban volt a Prime C1 Pro, szóval azért nem a világvége), meglepett, hogy ennyi jó tulajdonsággal rendelkezik együttesen.

    még egy dolog:
    4-8x árat emlegetsz, de az Armytek esetében ilyen 55-60 USD lámpákról beszélünk,
    ha ezt 2x-es árnak nevezzük, az szerintem közelebb áll az igazsághoz, mert egy jó fejlámpa is belekerül 20-30 dollárba. hacsak nem a legdrágább Armyteket hasonlítjük össze a legolcsóbb bármilyen lámpa akciós árával.

    [ Szerkesztve ]

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

Új hozzászólás Aktív témák