Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nahát!

    tag

    válasz ZozzV6 #55478 üzenetére

    Nekem 2 db 3. generációs Wizard-om van, úgy, hogy az 1. gen vettem meg anno, elromlott cserélték 2. gen-re, azok is elromlottak, cserélték a mostanira.
    Valóban minden esetben vissza kellett küldeni az Armytek kínai gyárába az elromlott lámpákat, de nem várták meg a visszaérkezést, amint igazoltam a feladást, már indították is a cserét.
    Eddig 15.-USD-t térítettek a visszapostázásra (ez minden esetben elég is volt), jelenleg már ilyen értékben lehet kiegészítőt kérni a csere lámpához - pénzt már nem küldenek.
    Minden esetben a kapcsoló ment gallyra.
    Szóval garancia ügyintézés szempontjából csillagos ötös az Armytek, ha maga a lámpa elektronika/kezelő elem nem is örökéletű.
    Viszont szomorú sem vagyok, mert így a legújabb modell van meg, új leddel, jobb hatásfokkal, stb.

    [ Szerkesztve ]

  • Gargouille

    őstag

    válasz ZozzV6 #55478 üzenetére

    Maradéktalanul egyetértek, mikor eldöntöttem, hogy megveszem fel sem merült, hogy okosba vegyem vagy akciózzam, csak full hivatalos út, ennyi pénznél már nem az az 1-2000Ft fog számítani.

    És tényleg így van a kezléssel is, az első fél óra nekem is ugyanígy telt nyomogattam, nem értettem, aztán azt hittem értem, de rájöttem, hogy nem. Végül elővettem a leírást és figyelmesen végig olvastam. Amúgy "faék egyszerű" csak szokatlan, de nagyon hamar kézreáll és terepen roppant könnyen használható.

    A morze funkció (taktikai mód) zseniális és sokoldalúan használható, adott esetben akár még életet is menthet. Annak nagyon megörültem mikor felfedeztem, azt hittem csak a WizardPro-ban van. :)

    Így közel egy hét után azt mondom, hogy baromi jól átgondolt szerkezet, ezért is gondolkodom majd még egy lámpán tőlük.

    Lassan kiderül, hogy amit korábban abszurd humornak gondoltunk, az csak szimpla jövőbelátás volt.

Új hozzászólás Aktív témák