Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HollyBoni

    veterán

    válasz Akasztott #40674 üzenetére

    Az első verziót el tudom képzelni hogy működhet villaszáron, ha megfelel az átmérő és teljesen kerek a villád. A lámpa pedig "oldalasan" döntve lenne felfogatva rá. Így talán még elég messze is rakná a lámpát a villától és nem vetítene a felni és a gumi árnyékot. VISZONT ha nem csak valami forgatható tartót használsz, akkor nem fogod tudni oda irányítani a lámpát ahova szeretnéd.

    A második verzió az gopro szabvány felfogató cuccokhoz való, magában nem fog működni.

    Én most rendeltem ilyenekből pár darabot, mert kicsit elegem lett a kínai műanyag tartókból. Beszámolok majd ha megérkeztek. Kettőt fogok fogok összefogni csavarral, és lehet egyből a villaszárra fogatom:

    Még meglátjuk milyen minőségű de képről azt mondanám hogy 150-200 grammot simán rábízok, na meg 250ft/db. :)

    Létezik amúgy ilyen is:

    Persze ez csak egyik oldalt fog működni. Villaszáron egy lámpát annyira nem szeretek használni, mert egyik oldalról kevésbé látható a szembejövőnek.

    Tőlem kunyiztál képet, ünnepek alatt csinálhatok, bár M1-ről van jó pár kép neten. A C8 még úton van, az a terv hogy a kettőt együtt használom két villaszáron.
    Számomra már az M1-nek is teljesen megfelelő a terítése, én nem azt akarom nézni mi van a gumim előtt 1 centivel. :D Távolra világításra annyira nincs szükség, de azért nem rossz ha ellátsz 100-150 méterre. Nekem azt a +200 grammot megéri.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák