Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zazenke

    őstag

    válasz d4d #18499 üzenetére

    valahogy nem olyan szépek ezek az olight lámpák nem értem miért de némelyiknek olyan bóvlis a külseje . Lehet csak azért látom így mert az egész lámpatest pikkelyes barázdázott kívülről. Utólag pedig arra jöttem rá hogy némelyik oldalkapcsolós lámpának nagyon kiáll az oldalsó nyomógombja és ha egy szűk zsebből húzod ki akkor kiszakadhat kifordulhat a gumi gomb. és folyamatosan dörzsölődik is a zseb anyagához és kopik. nem szerencsés valójában EDC szempontból az ilyen kialakítás bár látványos és a lámpa hosszát is csökkenti. nekem sunwayman c20c van. innen a tapasztalat .egész nap a munkásnadrág mellkas zsebében van benne ami cső lakú és pont egy ilyen lámpa méretére van szabva. És azt is megfigyeltem hogy pl a zebralight-nak már védettebbé tették az oldal gombját . Jobban meg van süllyesztve . szóval kifordult a lámpa gombja és nem egyszerű ám visszatenni mivel nem egy menetes gyűrű vagy valami fogja amit kitekersz hanem préseléssel van berögzítve a lefogató gyűrű . ez elég béna megoldás szerelhetőség szempontjából . bár megcsináltam a lámpát de a következő lámpámnál már erre is ügyelni fogok vásárláskor

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák