Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz kerekfej #18117 üzenetére

    Utólag is védetté lehet tenni csak gazdaságtalan és le kell hozzá ülni. 1-2 dodo egy védelem. Az meg rád van bízva milyet veszel. Ez a bank úgy van kialakítva, hogy belefér minden, még a védett is és annál is nagyobb, bár minek. A védelem nélküli kicsit laza benne, de ha rá van tolva a fedél fogja rendesen.
    Majd megpróbálom cellánként is lemeríteni/tölteni. Terhelve 3.77-78V terhelés nélkül 3.81V. Mindezt a két cella együtt 200mA-es tehernél. Teló feltöltött most pihi még le nem merül. Rendeltem USB műterhet (1-2A-t vesz ki USB-n). Kíváncsi lennék, hogy adott 1 cella amit feltöltök 1x a bankkal, 1x meg az IMAX b6-al, de azon belül is 4.1-re meg 4.2-re. Aztán ezt a cellát lemerítem műteherrel 1 vagy 2A és közben mérem mennyi jön ki, majd rádugni az IMAX-ra és ott is ekkorával lemeríteni 4.1-ről meg 4.2-ről. Sőt IMAX-al 4.2-re töltött mit vesz ki a bankon keresztül. Spúr vagyok, nekem nem kell nagy power bank, ezért 2 cellás. A 4 cellás kivitele az nagy, de lenne benne kraft. Igaz töltő is kell hozzá, mert 2A-t kér. Nekem meg 850-es a töltőm. Így is alig bír el a 2 cellás kivitellel, 4.48V-ra húzza meg 960mA mellett. Kérne ő többet is mert 1 cellát 600mA-el kezd tölteni és tudom, hogy a két cella a fizikai helyükön kívül nincs más kapcsolatban egymással. Nem véletlen drága bank és ritka.

    Annyit olvasok itt már lámpákról, hogy talán majd beruházok. Az új melóhoz nem is lenne rossz. Valami atom erős fényű lenne a legjobb. Nem kell sokat bírnia. Mivel csak minden 4. nap használnám. Esetleg valaki valamit ajánlani?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák