Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    Sziasztok!

    Tök fura, hogy pont én kérdezek ilyet...
    Egy szerelő barátom ma sürgősséggel elkommunizálta a pipalámpáimat.
    Neki megélhetési munkaeszköz, de elhagyta őket egy szerszámos táskában.
    2db EE X1R volt.
    Én most adtam neki egy X1R-t meg egy SP40-et, és kérte vegyek helyette magamnak, és neki még három jó lámpát.

    Gondoltam pont most van Ali szülinap, még az új áfa szabályokkal is most érdemes, de azt látom k drága. Én anno 15$-ért vettem, most 20 alatt esélytelen. (1db-ra ad úgy kupont, hogy kijöjjön 19re, és ennyi)

    A kötelező feltételek:
    - 18650
    - erős talpmágnes
    - beépített töltés (nem számít, mUSB, type-C vagy mágneses, de fontos, hogy vízszerelő, ne legyen rövidzárlat veszély)
    - pipalámpa forma
    - ha van fejpánt a csomagban, az előny, de nem muszáj, a mágnes és a pipa forma a fontos

    - Plusz akku is kell majd neki, de azok szállítása mostanság macera, ha van bevált hazai eladó, jöhet a link. (A nyíregyházai forrás eltűnt, bár régen néztem) Az üzemidő sokkal fontosabb, mint a maximális teljesítmény, 35E és társai lehet érdekes.

    Most azt látom, van az alin cn raktárból 20$ körül, de arra jön a sarc.
    Van lengyel raktárból, de csak akkuval együtt, úgy 25$/db. És még 7$ a szállítás...

    Ha nem kéne sem pipa forma, sem mágnes, BG EU raktáras wubent vennék egy marékkal.
    Nem ragaszkodom az SP40-hez, lehet pl. Skilhunt, Nitecore is, csak tudja amit kell, a lehető legjobb áron.

    Nagyon köszi előre is!!

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák