Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tbesze

    tag

    válasz Laci4 #11645 üzenetére

    A Nitecore töltő nekem bevált. Én a 4 csatornásat használom, és NiMh akukat is gond nélkűl tölti. 18650, és 26650-es akuk vannak folyamatosan töltve vele. A Lángnyelves TF 18650-est bátran ajánlom. Ha egy aksisba kell, és egy kicsivel többet szánsz rá, akkor a Sanyo az ajánlott. És én személy szerint csak védetteket használok. Egy kicsit kisebb teljesítmény mellett, így kapok egy kis kényelmet, és biztonságot. A rendelésnél, pedig ne parázz a pénz miatt. Ha az általunk emlegetett oldalakról rendelsz, az tuti biztonság. Úgy a pénz vissza fizetés terén, mint a termék csere terén. Plusz a PayPal is ad védelmet. Nekem már többször volt visszafizetésem, és cserém is. Cserék most is folyamatban vannak. Pl az általad említett FastTech-nek most küldtem vissza árut, mert nem felelt meg a minőségük. Ezek borotva fejek voltak. Elküldtem nekik az ajánlott levél feladó igazolását csütörtökön, és kértem hogy ne fizessék vissza az árát, és a posta költséget, mert természetesen a postát is fizetik. Ha nem kérek helyette egy FandyFire STL-V3-at. Ezt a hétvégén leveleztük le, és a plusz költséget tegnap el is utaltam. És láss csodát, még a vissza küldött cucc Kína közelében sincs, de már a lámpit ma fel is adták. Úgy hogy csak bátran! :K

Új hozzászólás Aktív témák