Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergely Péte

    újonc

    válasz rudulf71 #30 üzenetére

    Köszi a https://www.btod.com/blog/most-stable-standing-desks/ linket!
    Nagy segítség volt az asztal kiválasztásánál. Végül az IKEA IDÅSEN mellett tettem le a voksom.
    Az összehasonlításban szereplő másik négy asztal árait tekintve, az IKEA-s modell kifejezetten jó ár-érték arányt képvisel.
    Az IKEA-ban kipróbáltam az alacsonyabb árkategóriájú asztalokat is. A RODULF nagyon inog, a BEKANT egy fokkal jobb stabilitású, de nem összemérhető az IDÅSEN stabilitásával. Ennek az az ára, hogy sokkal robosztusabb az asztal lába, azaz esztétikailag kevésbé simul a lakás egyéb berendezési tárgyainak sorába. Végül az asztal stabilitását előbbre helyeztem a megjelenésénél.
    A hazai kínálatban szemeztem még a BeActive asztallal is, aminek az asztallapját - ellentétben az IDÅSEN-nel - két motor emeli. Mivel a BeActive esetén modelltől függően 2 vagy 5 év garanciát adnak, az IKEA-ban pedig10 évet, nem tekintettem szempontnak az egy vagy két motor kérdést.
    A fentieket azzal még kiegészíteném, hogy a 10 év garancia csak a saját asztallappal érvényes! Ha tehát a fekete asztallap nem megfelelő valakinek, akkor a garancia hossza szempont más súllyal szerepel a választásnál.

    Gergely Péter

Új hozzászólás Aktív témák