Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudulf71

    újonc

    válasz moma #28 üzenetére

    Sziasztok, voltam a Liftoros bemutatóteremben, ez egy közösségi iroda, nagyon kedves munkatársakkal. Megmutatta a LIftor Up-ot, ez egy nagyon instabil asztal, illetve a Liftor Visiont. Ez görgőkön van az irodában használva, így a legmagasabb állásban van kilengése. Nehéz megmondani, hogy mennyire stabil görgők nélkül. A Liftoros ember telefonon azt mondta, hogy stabilitásban a Liftor Expert egy ugrás a Visionhoz képest, miként az Up a Visionhoz képest. (ebben azért nem vagyok biztos)
    Megnéztem a BeActive állítható asztalait, ott az úgymond legjobb asztal jobban billeget, mint a Liftor Vision görgőkön. Azon tartókarokon volt a montor, engem zavart annak a mozgésa, ha rátámaszkodtam az asztalra. Egy sima talpas monitor és egy olcsó karostartó szerintem ugyanúgy mozog. Szerintem átlagos körülmények közt megfelelő egy Liftor Vidion, de ha tartót raksz rá, akkor kb olyan kategóriát érdemes venni, mint az Ergotronok. Itt egy összefoglaló az asztalokról, elég jó szempontokat ad és lengés alapján rangsorolják az asztalokat is (az ikeásat is)
    https://www.btod.com/blog/most-stable-standing-desks/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák