Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Vesa #6965 üzenetére

    Nem véletlen kell az elektromos berendezések burkolatát minősíteni hőátadásra, mert ha telepakolsz pl egy 12M dobozt 12db kmsz-el és azt kihajtod határg, akkor le fognak kapcsolni maguktól időnként, ha nem jó dobozba rakod

    Egyébként nem meleg, valóban. Egyszer valami okoska csinált egy videót, hogy a 3 menetre tekert töltőkábel hogy felmelegszik a töltőn, mert 38 fokos lett. Mikor rávilágítottam többekkel, hogy az a kábel alsó hangon 85fokra terhelhető, de ha gumi és nem tpu/tpe akkor 105 fok, akkor én voltam a hülye

    elektronikában alapszabály, ha meg tudod fogni, nem meleg. akkor se ha melegnek érzed. ha 1-2mp-ig rajta tudod tartani a kezed, akkor sem meleg, max 45-50 fokos lehet
    ha hozzáérve szisszentesz, hogy süt, és elveszed, még mindig nem meleg, mert csak 65-70 fokos. ami meleg, bármilyen félvezető/ellenállás/kondi, az 80-85 foktól indul, de az hólyagos égést okoz instant :)
    Bár egy jó intel proci 105 fokon kezd throttlingba, és 110 fokon kapcsol le

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák