Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz schawo #6306 üzenetére

    Azért szerintem az akku pakkban a hely elég korlátozott, így nem hinném, hogy jelentősen nagyobb lenne a tömeg. Én i3 akku upgrade-eket néztem, alig volt többlet súly...

    de csak hasonlítsd össze a 60Ah, 94 Ah, 120 Ah pakkokat... a kocsin semmit se változtatott a BMW...

    Tudom Marharépa mindjárt megmondja a tutit, hogy a szentBMW gondosan teljesen új autót rakott a pakk köré emiatt és a #világmindengondosan járt el... DE NEM! Más a pakk és kész... és simán lehet őket cserélgetni... az más kérdés, hogy anyagi érdeke volt ezt megnehezíteni, de sokan álltak máris rá.. ez volt az egyik ok, ami miatt választottam... ha nem állt volna le a gyártása, komoly háttéripar alakult volna ki erre... a csupán 250e darabszám ezt kétségessé teszi...

    Amúgy meg ha 100kg nagyon beleszólna a menetviszonyokba, életveszélyes lenne egy autó, ha nem egyedül ülsz benne, hanem 4 100kg-os ember meg 100kg csomag!!... ennyire ne fújjuk már fel az autó tömegeloszlását, nem hátulgombolós alehadrók tervezték... van abban jelentős szabadsági fok... egy utánfutóról meg már ne is beszéljünk...

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák