Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Tigerclaw #886 üzenetére

    Vezerelt: hamis, hogy egyszerre. Tipusonkent van 16 csoport, ezeknek el van tolva egymashoz kepest a menetrendje, es veletlenszeruen teszik fel az utcaban oket. Te me'g talan a kapcsoloorasra gondolsz vagy a csoport nelkuli hangfrekisre, en viszont kicsit jobban ismerem mert radios korvezerlok parameterezeseben dolgoztam. Tokeletesen alkalmas lenne, pont annyira becsulheto (sot me'g az idojarast se kene figyelni) a napi terheles (= a vezerelt idoszakbol egy csoport mennyi ideig milyen sokat fogyaszt), mint a futesre hasznalt csoportoknal. Statisztikailag kijon.
    A rendes kakao sok oran keresztul kb. 2%-nak kellhet, a tobbi azon a napon ugyanazt a kb. 40km-t tette meg. Akinek rendszeresen kell sok oran keresztul nagy kakao, az majd _nem_ keri hogy a vezerelten legyen az autoja, es??? De egy csomo toltest at lehetne tenni. En onkentesen megcsinalom, es ejfel utan 5 perccel indul csak az a konnektor, amibe az autot dugom.
    A frekifuggot is ezert emlegettem. Az pont ugyanarra kapcsolna, mint az eromuvezerles, csak ellentetes iranyban... Megoldhato technologiailag, konkretan keszulek letezik ra ami ez alapjan (is) tudja a vezereltet kapcsolgatni, de (azon kivul hogy nem erre terveztek, hanem automata szintentartas/korlatozas inditasara) eddig - tudtommal, az utobbi 3 evben nem kovetem - semelyik funkciora nem hasznaljak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák