Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    válasz .DLL #87 üzenetére

    Nem én vagyok itt a troll, hanem a musk félék...Trollság az, ha kérdéseket teszek fel, amire nem választ, hanem minősítéseket kapok ?

    El kéne dönteni a topik okát. Ha "ajnártopikot" akart valaki létrehozni abban idegen vagyok, de pro-kontrában, - hiszen ez vezet a valósághoz - kéne véleményt formálni. Ahogy látom és fogom, ez hiányzik.

    Ez vezet majd oda, hogy mindenféle objektivitást mellőzve sokan beleszállnak majd egy olyan "széthájpolt" és a "csak egyszer kell túlfizetni, utána ingyenes" beruházásba, aminek szívás lesz a vége...

    Egy lófausztot ingyenes ! Egy hosszabb utazás gyorsaságát, útvonal tervezését - töltés - az ezzel járó plusz időt és pénzt, a bosszúságot senki sem veti fel. Azt sem, hogy a házi töltés sokaknak mennyi plusz költségbe kerül, mert a többségnek nem megfelelő a hálózat kiépítettsége egy villanyos autó otthoni töltéséhez. A töltésnek is ára van és mindez szerves része a villanyozásnak.

    Magyar módra már mindenki azon törpöl, hogy majd a munkahelyén és egyéb helyeken töltögeti, magának ingyen. Már most "'fillérb.szóskodik", miközben 2-3 túlfizet a vásárláskor egy járgányt, amivel eljut valahova.

    Mindenről csak a jót...Na ez a kétkulacsúság az, ami " erotizálja" a csőrömet...

    Emlékezzetek. Így volt ez a devizahitelekkel is. Úgy jött le mindenhonnan, hogy az a hülye, aki nem él vele, aztán mindenki hibás volt érte, csak az nem, aki olyan feltételekkel felvette.

    Elnézést kérek, hogy sokat utazóként, egy autó magvásárlásánál nálam mindig a megbízhatóság és a költséghatékonyság dominált. Az értelmetlen "divatot" mindig is lepottyantottam. Az árakat és minden mást mérlegelve ez az alternatíva még curva messze van ettől...

    Búcsúzom. Legyetek el itt, mint maci a málnásban, élvezkedjetek...

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák