Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prmcsk

    addikt

    Én meg azt gondolom, hogy Hanula Barna szintű emberek fognak még 50 év múlva is "füstös" motorokat tervezni. A tény és számadatokat nem lehet mindig ilyen általános véleményekkel cáfolni. Rengeteg olyan dolog elhangzik benne, ami fizikai tény. Például a hidrogénhajtás matekja, a "villanybusz" működéséhez adott dízelmotor (hűtés-fűtés), de mivel nem az hajtja a kereket, nem vonatkozik rá a szigorú emisszió. Ezeket kéne már "részetekről" tényszerűen cáfolni. Számomra azzal kezdődik majd az akkuteljesítmény, ha egy repülőgép akkuból felszáll 150 utassal, átrepüli a la manche csatornát és landol. Ez lenne a kezdet, mint a hőskorban...

    Én egy ugyanennyire szubjektív előadást várnék már, a másik oldalról is, de tényekkel és számadatokkal és nem csupán annyi érvvel, hogy aki nem azt mondja, ami a divat, az hülye. Cáfolja meg valaki az elektromosság, a villamosenergia szállítás, a plusz erőművi szükséglet és kábel keresztmetszetek abnormalitásait, amennyiben mondjuk Magyarországon félmillió villanyos lenne. Mi kéne ehhez és mennyibe kerülne a hálózatfejlesztés és infrastruktúra? Ezek lennének a tények.

    [ Szerkesztve ]

    "Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

Új hozzászólás Aktív témák