Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz siposz #1050 üzenetére

    A nightrider flail kifejezetten dex fegyver(es bitang jol nez ki). De a legelso flail is inkabb dex. Mindketto jol mukodik dex, vagy str/dex build-del.

    Vagy extra faith-tel es a nightrider-rel ilyen cathedral knight cosplay-re is jo. :D

    Egyebkent lehet talalni ujabb whetblade-eket, amivel allithatod az affinitast, megtartva az ash-t.Az elso(marmint az alap whetstone knife-on kivul) a stormveil kastelyben van, azzal elerhetove valnak a fizikalisak(heavy, keen, quality).

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz siposz #1050 üzenetére

    Minden fegyvert lehet keen-re rakni :DDD A Stormveil kastélyban fel lehet venni egy Iron Whetblade-et egy impkulcsos kapu mögött, onnantól kezdve meg lehet változtatni a fegyveren az affinityt, függetlenül az Ash of War-tól. Annyi, hogy az Iron csak Heavy-Keen-Quality között enged választani. Az akadémián lesz majd olyan, ami Magic/Frost, de abban nem vagyok biztos, hogy pontosan hol találtam. Az elveszett városban meg poison/bleed skálázást lehet szerezni. Valahol vettem fel egy tüzeset is, de azt nem tudom honnan.
    Egyébként a Nightrider flailt használom. Csak egy éjszakai lovast kell lecsapni hozzá. Szerencsére nem egy nagy ördöngösség, elég alacsony szinten sikerült összehozni. Alapszinten azt hiszem C-n skálázódik dexre.
    És igen, váltogatni kell. Az impek például sokkal jobban "szeretik" a buzogányt. Három szinttel gyengébb és kevesebb ütésből halnak. A bányászokról ne is beszéljünk.

    Szerk.: Meh, melóból lassan írom meg a hsz-eket :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák