Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ssj4vegita

    csendes tag

    Sziasztok, elöször is Boldog Karácsonyt mindenkinek!

    Segítséget szeretnék kérni a következőben:

    Ebayen sikeresen eladtam egy videokártyát. Nem adok el túl gyakran, talán eddig 2 alkalommal adtam el ebayen, teljesen probléma nélkül eddig. Ez volt volt a 3. eladásom. Minden jól ment, megrendeltem a futárt, biztonságosan becsomagoltam, kitömtem a dobozt amibe a kártya + doboza került, hogy ne legyen gond szállítás során. Fotókat is készítettem a becsomagolás fázisairól, amit üzenetbe el is küldtem a vevőnek. Németországban vette meg egy elvileg designer studiot/vállalkozást vezető ürge. Pénteken láttam, hogy a tracking szerint meg is kapta reggel.

    A gond ott kezdődött, hogy tegnap (szombatról vasárnapra virradó) hajnalban fél1kor benyitott egy ügyet az Ebayen nekem, hogy nincs a dobozban videokártya. Teljesen lefagytam ettől, ilyen velem sose fordult elő.

    Most ilyenkor mit lehet tenni? A DPD létezik, hogy kilopta a kártyát a duplán lezárt csomagból? Aztán visszacsomagolták? De akkor már átvételnél már eleve éreznie kellet volna a vevőnek is, hogy üres a csomag! Ennek azért van súlya (3080ti). Vagy most így akarja visszavenni a lóvét is a kártya mellé?

    3-4 fotót csináltam a becsomagoláskor, ezen kívül van egy trackingem ami mutatja, hogy kiszállították a megfelelő helyre. De semmi más. Videot nem csináltam futárnak átadásról, meg csomagoláskor meg ilyenek. Nincs az a futár, aki végigvárja, hogy elötte csináljam a csomagolást és közben videozzam, megcímkézzem, plusz az átadás meg minden.

    Az ebay jan. 2-án lép közbe. Írtam a vevőnek válaszul, hogy nézze meg a kisebbik fehér dobozt, abba van benne és a trackinget is átküldtem. Most komolyan mi véd meg attól, hogy ne neki adjanak igazat, ha eszkalál? Mert nagyon úgy néz ki azt fog.

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85609 üzenetére

    Nincs sajnos video egyik részről sem. Sem tőle, sem tőlem. 3 kép van, amiket akkor készítettem, mikor becsomagoltam a kártyát. A súly egyiken sem látszik sajnos.

    Amikor írtam csak a trackinget küldtem el neki újra (már 2x megkapta, egyszer már eleve a termék lapon egyszer meg az egész elött üzenetben) illetve kérdeztem tőle, hogy a fehér dobozt megtalálta-e a csomagban, merthogy abban van a kártya (ami eleve a gyári doboza).

    Ha nem a szállító/futár volt (amit eleve kétkedve gondoltam, elöbb hinnék a DPD-nek mint a vevőnek) akkor egyértelműen át akar verni. Szerinted írjak akkor újra neki és kérjek tőle videot, fotót? Utólag már fabrikálhat bármilyen fotót egy üres dobozról, vagy egy videot arról, ahogy felveszi azt, hogy kinyit egy üres dobozt.. Nem kis pénzről van szó, ezt pont nem egy ilyen komolynak látszó vevőtől várnám el.. És ettől van már gyomoridegem, hogy a fenti fabrikált kép vagy video már elég lesz az ebaynek, hogy neki adjanak igazat.

    A másik meg, hogy a megnyitott ügy válaszadásánál nincs lehetőség csatolni semmit. Csak szöveges üzit enged.

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85611 üzenetére

    Igen, ez nincs sajnos. Nem mérik le a súlyt, meg eleve nem is gondoltam, hogy arra lesz pont szükség.
    Ilyen esetben mi várható, kinek fog igazat adni az ebay? Mivel nem hiszem, hogy ki fog hátrálni ha már megkezdte. Mindenesetre kértem, hogy küldjön kicsomagolós videót timestamp-el. Rosszabb esetben olyan bizonyítékot is küldhet, amiben manipulálta az időbélyegzőt/metaadatot. De az se biztos, hogy amit küld abban ez fog látszódni. Nem tudom ha az ebayen keresztül küldi ezeket lehet-e látni, megmaradnak-e. Illetve ha ellenem hoznak mégis döntést és se pénz se kártya van-e mód fellebbezni, vagy más módot keresni a rendezésre?

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85613 üzenetére

    Jó kilátások 🙁 Mármint a kétesélyes dolog.
    Bár nem tudom mitől jobb nekik, ha van súlyra vonatkozó bizonyíték, mikor lehetne az akár egy féltégla is, amit elküldtem neki. Nem gondoltam volna, hogy egy "nyugati" ember, egy német vállalkozó ezt így bejátsza. Mikor már 2x adtam el nagyobb értékű dolgot itt. Ez így tényleg már a legalja, minden adott-vett nagyértékű dolgot le kell dokumentálni minden esetben videokkal ezekután. Ennek a fazonnak is 70 értékelése és 100% van, de már mit sem jelent ez itt.. Ezekután már bánom ezt a felületet, inkább adtam volna el itthon olcsóbban, de legalább gondmentesen és pénzt is kaptam volna belőle. F@sznak hiányzott ez karácsonyra.. Levonják a 12%-ot aztán szart se ér az egész védelem, bebukok 300k-t miattuk.

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85615 üzenetére

    "Most csak két ellentétes állítás van és egyikre sincs bizonyíték" - Nekem van 3 fotóm a csomagolásról, elsőnél látható a kártya is a dobozban, majd a másodiknál az, hogy bekerült a csomagolásba. A harmadik már maga a lezárt csomag. Neki egyelőre semmi nincs, bár ki tudja változik-e.
    A másik meg, hogy majdnem 2 nappal később szólt, hogy nincs benne semmi. Ha egy üres dobozt vesz át azt azon nyomban rögtön lehet érezni már átadáskor és azonnal nyitnék ügyet, nem 2 napra rá. Ez akkor lenne reális, ha nem működne mondjuk. Azért ezt csak figyelembe veszik. Remélem.

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85618 üzenetére

    Szóval ez a szarházi képes volt és kreált egy kicsomagolós videot, ahol eljátsza hogy nincs benne kártya
    [link]
    Ami viszont azonnal szemet szúr, hogy a fehér dobozt úgy nyitja ki, hogy fel sem vágja a ragasztószalagokat. Azt a 3-at, amivel le lett ragasztva. A dobozon látni is őket.
    A doboz teteje sem stimmel, mivel meg lett írva tollal a teteje feladóval és címzettel. Erre persze lehet azt írni, hogy a doboz hátulját vágta fel, de akkor meg az elhelyezés sem stimmelne. Egyértelműen meg lett manipulálva.

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85618 üzenetére

    Egyébként most nézem van információ a lemért súlyáról
    [link]
    Zip code: 71522
    Az additional info alatt ott van: 2.95kg

    Mit javasolsz, mi legyen a következő lépés? Várjam, míg eszkalál és ezt az infot küldjem az ebaynek? Vagy küldjem már most el neki a benyitott ügyben? Lenne mit írnom az ürgének, hogy hova dugja fel, meg hogy roh@djon meg.
    Azon a fenti szaros youtube feltöltésen nem tudom hol látni az időbélyeget. Nem tudom így hogy fogják megítélni. Mi lenne a legjobb eljárás most?

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz ssj4vegita #85626 üzenetére

    Azért kérdezem, mert még képes és törli a feltöltött videot és csinál egy olyat, ahol egy random féltéglát tesz bele.

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85628 üzenetére

    Igen, az átlátszó cellux stimmel.
    Amik nem stimmelnek az a belső ragasztócsík, amit a videoban fel sem vágott és a doboz orientációja, plusz a jobb szélén a nem leragasztott szalag.
    Elkérem az eredeti videot, de szerinted a többi infot is írjam meg neki üzenetben? Ezekután bármit kinézek belőle: például hogy törli ezt a mostani feltöltését és kreál egy újat, hogy a súly is stimmeljen mondjuk kövekkel kipakolja és ez alkalommal az összes oldalát mutatja majd és még úgy is csomagolja vissza ahogy volt.

    Kérdés van-e értelme a vele való további kommunikációnak azon kívül, hogy ennek a videonak az eredeti fájlját elkérem. Látod mennyire szemétláda, mindent meg fog tenni, hogy visszaszedje a pénzét. Több info megírásával több felületet adok neki a korrekcióra.

    Vagy csak annyira gondoltál a neki címzett üzenetben, hogy "lényeges lett volna az összes oldal, főleg a címzési oldal láthatósága a videón"? A súlyt, az elhelyezést, a fehér doboz leragasztási tényét és a jobb szélső nem leragasztott szalagot pedig ne említsem neki?

    Itt már szerintem a 3. félnek, jelen esetben ebaynek kellene már bele avatkoznia, nekik több értelme volna ezeket a fenti infokat elmondani. Szerintem. Nincs arra mód, hogy én magam jelentsem, eszkaláljam? Január 2-án fogja tudni eszkalálni a vevő maga az ügyet, amit szerintem meg fog lépni. Tartok attól, hogy az ebaynek elég lesz egy ilyen összeeszkabált youtubra feltöltött video. Amit még módosíthat is addig, ha akar.

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85631 üzenetére

    @kokokka

    Köszönöm szépen a linket, elmentettem. :R Ezzel legalább lehet védekezni, ha később törölné.

    @V/

    Elküldeném a fotót itt most arról, ahol megírtam tollal a dobozra az eladót és címzettet, csak rajta vannak sajnos az adataim, amit nem szeretnék így nyilvánosan feltölteni (privátban elküldhetem ha gondolod).

    Köszi a linket. Az egyetlen érdemleges amit találtam rajta az a vevő jelentése lehetőség.
    [link]
    Nem igazán vagyok ebben jártas sajnos, soha nem volt ilyennel dolgom korábban (alkalmi eladóként ez a 3. dolog csak, amit kb. 4 éven belül itt adtam el). Nem tudom van-e jobb lehetőség ennél, ha igen kérlek jelezzétek.
    Ami a lényeg, hogy itt megtettem a jelentést az ebay felé, a megadott 2000 karakterben megírtam minden részletet amiket fentebb beszéltünk, elküldve a video és a tracking linkeket is a hozzátartozó infókkal. Majd kértem, hogy a futó ügyet zárják le és ne engedjék, hogy átverjen és visszaszedje a pénzt.

    Ennek a szarházinak meg megírtam: hogy merészeli ezt, egyértelműen csaló videoval át akar verni, nem így volt csomagolva és küldje el az eredeti video inkjét úgy, hogy le tudjam tölteni és NE youtube linkeket küldjön.
    Bár már nem érzem, hogy bármi értelme van tovább vele kommunikálni.

    Edit: Közben elküldte az eredeti fájlt.
    drive.google.com/file/d/125i3-hkMf-EsJUQFEr5toRl7yP8wnEGq/view?usp=share_link"

    A mediainfo-ban ezt láttam:
    Encoded date : UTC 2022-12-23 08:05:52
    Tagged date : UTC 2022-12-23 08:05:52
    com.android.version : 13

    A tracking info alapján:
    2022-12-23 08:54
    Your parcel was successfully delivered
    Backnang , DE
    https://www.dpdgroup.com/hu/mydpd/my-parcels/track?parcelNumber=16407415974021
    Zip code: 71522

    Meg azt is megírta, hogy szerinte a DPD volt, aki kivette, vigyem hozzájuk az ügyet, neki meg küldjem vissza a pénzét. Jogvédelemmel is fenyegetőzik már. Ennyire rá van szorulva a 800 eurójára a paraszt német köcsög.

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85633 üzenetére

    Ezt észre sem vettem :Y Köszi az észrevételt! :R

    Igen, az idő úgy néz ki stimmel, lehet talán manipulálta azt, vagy ahogy mondod eleve úgy készült, hogy átver. Bár azt írta körülbelül fél órával késöbb nyitotta ki átvétel után.
    Az meg, hogy az alját nyitotta és a többi részét még a kamerának sem mutatta eleve gyanussá teszi ahogy mondod. Illetve még azt is mondta, hogy a "legjobb haverja" is jelen volt a kibontáskor, úgyhogy "ő is tanusíthatja". Mintha ez bármit is számítana...

    Kérdés, hogy most van-e még értelme ezeket megírni neki az általa megnyitott requestben? Nevezetesen azt, hogy "átvette, nem jelzett problémát a futárnak, innentől a DPD nem foglalkozik vele" vagyis ez az ő sara hogy nem nézte meg, ill. a lyukat a dobozon.
    Vagy szerinted most már hagyjam a kommunikációt vele, ameddig közbe nem lép az ebay? Tanácstalan vagyok mi lenne a legjobb lépés most. A buyer report már megvolt fentebb.

    "A videóját meg pont azért mert nem teljes körű bizonyíték nem fogják elfogadni, ha mégis belemennének a vizsgálatba" - ezt gondolom a DPD-re értetted, de mit fog szólni az ebay?

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85635 üzenetére

    Köszönöm, megírtam neki. Ez volt a válasza:
    "The package was closed and undamaged. Of course I can't tell if it was closed, since it wasn't a new box either. I can now also say that after your photos they opened the package and took out the graphics card and then resealed it. I accepted the package because it didn't look damaged from the outside and as far as everything was too taped. But I definitely did not receive a graphics card. Do you have a video of where you taped the package and handed it in? I don't think so why should I have a video of how I assumed it. I'm going to the police tomorrow and file a report."

    Hát videom az nincsen. De hogy szerinte a fotoim alapján kivették és visszazárták volna? Ez olyan nonszensznek hangzik. Miközben az adatoknál ott szerepel a 2.95kg majd pont bejátsza a DPD az üres dobozt, ez kb. a hihetetlen kategória. Éreznie kellet volna átvételnél, hogy üres. Meg feljelentést tesz oké, bár nem tudom ilyen esetben hogy járnak majd el neki meg mégis ki ellen? Gondolom ismeretlen tettes ellen. Vagy ellenem.
    Ez a csávó ha tényleg ezt bejátsza és elküldi a doksit is róla mit tudok vele kezdeni?

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85637 üzenetére

    "Arra semmi reakció hogy miért nem volt látató az általad megcímzett oldal? Arról miért hallgat? A videón látszik hogy az a fele már fel lett bontva, azt megerősítetet hogy nem volt sérülés akkor miért látunk át rajta?"
    - Nincs, természetesen arról mélyen hallgat. Kikerüli a kérdést, ami még gyanusabbá teszi. Csak bízhatok abban, hogy ezt az eBay is látja.
    Eleve már az is problémás, hogy hogyan nem érzi valaki, hogy üres a csomag? Nekem rögtön feltűnne, ha a futár egy üres dobozt adna át. Azért az a kártya egy 3 kilós dög. Ha pedig a DPD-re gyanakszik miért engem szivat a case-el? Az egész egy agyfasz. Inkább adtam volna el itthon valamivel olcsóbban, ez a szivatás baromira nem hiányzott így az ünnepekre. Szerintem ez volt az utolsó, hogy az eBayen adtam el. Sajnos nem nagyon bízok abban, hogy nem a vevő részére döntenek. Nem vagyok Top-rated seller, hosszú track recorddal, annyira alkalmanként adok el valamit ott, hogy ez a 3. eladásom 4 év alatt. De lehet az utolsó is. Az biztos, hogy megyek az üggyel a rendőrségre csalás miatt, ha neki ítélik oda a pénzt.

    Azt írtad mindent lát az eBay a vevővel való kommunikációból a benyitott ügyben? Lehet akkor már meg is írok minden infot elküldve már most. Az egyetlen baj, hogy nem enged csatolni semmit. Max akkor google drive-ozni tudok.

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz szaszyka #85639 üzenetére

    Főleg, hogy az a fehér doboz full fordítva lett beletéve a kreált videojában. Ki tenné bele mégis fejjel lefelé a kártya dobozát a csomag aljára nézve? De ráadásul a kitömött rögzítési anyagok sem stimmelnek. Ez az eredeti, csomagoláskor készített fotó, az eleje/teteje szemszögből:

    Ráadásul a fehér doboz is le lett külön ragasztva a szalagokkal, de azt már valahogy mégse vágta fel "első" kicsomagolásakor..
    Az egész annyira nyilvánvaló hazugság. Csak remélni tudom az Ebay is ezt látja majd. Nem tudom mennyi energiát fektetnek egy-egy ügy kivizsgálásába. Részemről mindent elküldök.

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz ssj4vegita #85642 üzenetére

    A piros és kék kitömő anyagok helye: lent piros, jobboldalt kék.
    A feltöltött videojában, ahol fejjel lefelé van: baloldalt kék, fent piros.
    Szerintem nem lehetséges úgy forgatni, hogy ez kijöjjön. Ha a kék oldala megfordul (magyarul baloldalt lesz) a pirosnak alul kell maradnia. Ha a piros oldala fordul (vagyis lentről fentre kerül) a kék színűnek kell jobb oldalon maradnia. De olyan nincsen, hogy mindkettő helyet cserél, mint a videoban.

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85645 üzenetére

    Update az ügyben:
    A legutolsó írás óta semmi kommunikáció nem volt az ügyben egyik részről sem. De az ügy megnyitása miatt legalább a pénzt visszatartja az ebay Jan 24-ig... Ami a tényleges eladástól számítva 2 hónapnak felel már meg. Nem akartam megvárni, míg a vevő eszkalálja az ügyet, úgyhogy írtam egy hosszú 7000-8000 karakteres levelet az ebaynek, részletezve minden infot, gyanus dolgot, amiket itt átbeszéltünk, a képekkel is alátámasztva. A levél végén kértem tőlük, hogy zárják le az ügyet a fenti infokkal, mivel én magam eszkalálnám a case-t, de ezt csak a vevő tudja. És biztosan megteszi valamikor, kérdés mikor.

    Ma reggel azt láttam, hogy a levelem hatására az ebay fogta és eszkalálta az ügyet. "Customer Service was contacted and a case opened." A részletekben írja is "Ön esetet nyitott".
    Kiváncsi vagyok mi lesz most a döntés ezek után. Remélem sikerül egy ilyen mocskos csalót megakadályozni a csalásban.

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #85645 üzenetére

    Update:

    Az eBay lezárta az ügyet és nem adott refundot a csalónak. Ezt írták:

    "Az Ön által elküldött szállítási információk azt mutatják, hogy az árucikket elküldték. Mivel az Ön javára döntöttünk, ez az eset, a visszajelzések és a részletes eladóértékelések nem befolyásolják az Ön eladói teljesítményét. Ezenfelül a tranzakcióval kapcsolatos visszajelzéseket is eltávolítjuk."

    A rohadékja még egy negatív értékelést is bebaszott, hogy a 3-ból egyik eladásomnál az virítson ott. Hálisten a jelzésemre eltávolította az eBay.

    Úgy tűnik mégiscsak ér valamit az a sok fee, amit beszednek. Sikerült megakadályozni, hogy egy csaló lenyúlja a nagyértékű kártyát fizetés nélkül, így úton van már a jogosan járó pénzem. Hálás köszönetem a rengeteg segítségedért! :R :R :R És a többieknek is! :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy olyan problémám van, hogy 2022 nov. 3-án vettem egy új autóalkatrészt az ebayen. Nov. 10-én szállították ki. Németországi eladótól jött. Az értéke 277 Eur. Cikkszám szerint jó az autóhoz. Illetve ilyenkor mindig duplán megerősítem az eladóval is vásárlás elött, hogy tutira jó lesz-e (nem az első eset hogy ilyet vettem már).

    Nemrég derült csak ki, hogy annak ellenére nem jó bele, hogy cikkszám szerint jónak kellene lennie. Az eladó leírásában az van, hogy 1 hónapos return windowt vállal. Persze tudtam, hogy ebből már rég kifutottam, de volt már ennek ellenére jó tapasztalatom normális eladókkal, így leírtam neki mi a helyzet és kértem azt, hogy vegye vissza. Leírtam azt is, hogy még most is zsír új, olyan ahogyan elküldte, mert be sem lehetett építeni. Meglepődve tapasztaltam, hogy totálisan leszarja a helyzetet, mivel szerinte ez 100% jó a cikkszám alapján így nem veszi vissza. Hiába küldtem fotót is arról, ahol egymás mellé raktam azt, amit küldött és azt ami a kocsiban van. Egyértelműen látni lehet rajta miért nem lehet beszerelni. És hiába próbáltam többször is normális hangnemben tárgyalni vele lehetséges megoldásokról, válaszra sem méltat azóta, hogy a fentit leírta. És ez egy 100%-os eladó.

    Sajnos a 180 napos PayPal ügy indításból is kiestem már időközben (205 nap telt el a fizetés óta, 198 a kiszállítás óta az ügy indításához képest), így amikor az ügyet megnyitottam május 27-én rögtön le is zárták emiatt. Próbáltam egyezkedni a PP supporttal, de nem hajlandóak exceptiont tenni (már második levelemben kérlelem őket).

    Mit lehet ilyenkor tenni?

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz V/ #86257 üzenetére

    Mindig megvettem előre ezeket, nem is volt sose gond velük. Épp novemberben kaptam ráadásul egy 10% kupont, ezért vettem akkor meg, így jobb áron megkaptam. Eddig minden passzolt cikkszám alapján, ez az első ilyen probléma, még a szerelő is mondta hogy cikkszám alapján tényleg ez jön ki, mégse ez való bele. :(
    Business seller information Michael Weber Michael Weber Burgstr.31 53937 Schleiden Germany Phone: 02485912924 Email: mww24@t-online.de Link to the online dispute resolution platform of the EU: https://ec.europa.eu/consumers/odr/
    Value Added Tax Number: FROM 279881165
    Ebből sajnos nem derül ki nekem, hogy most cég-e, nincs benne semmilyen GmbH.

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    Sziasztok

    For parts or not working téma.
    Mennyire lehet jogos reklamáció, ha egy kábelköteget ilyen megjelöléssel adnak el, viszont semmi info a leírásban, hogy pontosan mi baja, se a képen nincs feltüntetve/megjelölve (1db kép ami kényelmesen nem mutat a hibából semmit) és az eladóval való kommunikációban se lett soha említve? Kiderült, hogy vágták/mókolták a kábelt, ami így kb. a szémetbe való kategória lett. Ez persze a képen és leírásban sem jelent meg, csak megérkezés után. Az eladó szerint a kondíció meg volt jelölve, emiatt megtagadja a visszaküldést, de ezzel szemben sem a címe, sem a képek, sem a leírás, sem az ára nem tükrözte, hogy bármi hibája van. Eléggé szürkezóna mivel a kondíció megjelölés ott volt, viszont minden egyéb aspektusban kényelmesen mellőzve/elhallgatva a bajokat, "adjuk el a szemetet valami baleknak" fílingje van. Normális eladó szerintem a címben és leírásban + képeken is felhívja ilyenre a figyelmet. Hogy szokott az ebay ilyen reklamációnál eljárni?

    [ Szerkesztve ]

  • ssj4vegita

    csendes tag

    válasz rednifegnar #86634 üzenetére

    Mivel bontott alkatrészről van szó, így őszintén szólva a condition felett átsiklottam, mivel ilyenkor főként a címet, képeket és a leírást (ha van) tanulmányozom. Mivel ezeknél semmi probléma nem volt feltüntetve így fel sem merült hogy baja van, hogy rákérdezzek erre, mikor beszéltem az eladóval. Mondjuk az egyetlen kép lehetett volna már red flag, de mivel 100%-os eladó, így gondoltam nem lesz gond. Bontott cuccoknál conditionként meg aztán szoktak ezt is-azt is jelölgetni, van úgy hogy tévesen is, így nagy jelentőséget eddig ennek nem tulajdonítottam ezen specifikus esetekben

    Annyira nem volt drága, hogy igazán fájjon, de azért nem lenne baj, ha vissza lehetne csinálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák