Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palamasz

    friss újonc

    Sziasztok! Még januárban vásároltam több terméket összesen 965 EUR értékben. A termékek sérülten érkeztek meg, illetve nem is pont azok, amelyek a képeken látszottak. Lebeszéltem az eladóval, hogy visszaküldöm a termékeket, ő pedig visszafizeti a pénzt. Elfogadta a visszatérítést. Én időben visszaküldtem mindent, a rendszer jelzett, hogy az eladó átvette a termékeket, február 13-ig fizetnie kell. Erre febr. 13-án az eladó nyitott egy ügyet, kérte az ebay közbelépését. Most látom, hogy február 24-én lezárták az ügyet, de erről semmilyen értesítést nem kaptam. És csak ennyi az értesítés: "Entscheidung zu Ihrem Fall. Sie brauchen nicht weiter zu tun." Azaz döntöttek az ügyemben, nincs további teendőm. De erről nem küldtek semmilyen értesítést, illetve a döntés kimeneteléről sem. A javamra döntöttek? Akkor mikor kapom vissza a pénzemet? Ha rámegyek a fellebbezési lehetőségre, és kiválasztok egy terméket, akkor azt írják, hogy már megvizsgálták az ügyet és döntöttek. Ezek szerint a javamra döntöttek? Mire számíthatok? Miért nem írnak semmit a döntésről, miért nem küldenek értesítőt?

Új hozzászólás Aktív témák