Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rukka

    csendes tag

    válasz V/ #68438 üzenetére

    A CS adta meg. Egy nagy eladó azt csinálja velem (meg gondolom másokkal is) hogy kiváló állapotúnak hirdetett egy terméket, stockfotót rakott fel róla, én elhittem, megkaptam és kaptam egy rettenet állapotút (zománc lepattogzott, tele rozsdafolttal ilyen szinten). Refund kérelem a megfelelő okkal, azonnal elfogadja, azt írja elküldi nekem emailben a return shipping labelt. Ehelyett küld egy olyat amiben címke ugyan nincs, de legalább megmondja hogy "as the reason for the return is not through fault of our own - you will be responsible for the return costs." Ebay nem tud közbelépni csak ha én már visszaküldtem a tárgyat és az deliveredet mutat, és azt mondják hogy ha ez megvan és nem fizeti ki a visszaküldés költségét az eladó akkor hívjam fel őket ezen a számon.

    Ugye a probléma az, hogy nekem drágább itthonról a trackinges visszaküldés UKba mint amennyit az egész cuccért fizettem. Meg fizessem a telefont is. Ha nem fizeti ki a visszaküldés költségét akkor nem érdemes visszaküldenem. Hogyan tudom ilyenkor az ebay felé igazolni, hogy nekem mennyibe kerül a visszaküldés, el fogják-e fogadni a Magyar Posta trackinget stb. ilyen dolgokat szeretnék tisztázni velük még mielőtt rohanok a postára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák