Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    Január 9-én kb. 600 Ft értékben postára adtak Kínában egy küldeményt. Az ígért szállítási intervallumnak január 23 és február 16 közötti dátum volt megadva. Mivel nem érkezett meg, így hétfőn írtam neki, hogy utalja vissza az árát (PayPal). Visszaírt, hogy helyes-e az általam megadott cím, és kérte, hogy nézzek utána a helyi postán. Jeleztem, hogy a cím helyes, és, hogy a helyi postán nem tudok érdeklődni, mivel nem könyvelt küldemény. Erre írt egy küldeményazonosítót (82537686055), ami nyilvánvalóan kamu. Belinkeltem neki a Magyar Királyi Posta honlapját, és ezt is, majd visszadobtam neki a labdát azzal, hogy linkeljen ő egy oldalt, ahol nyomon követhetném. Erre megint megkérdezte, hogy a cím helyes-e? Megint leírtam, hogy igen, helyes. Ez tegnap reggel volt, az ebay hétfőn azt írta, hogy ha március 17-ig nem tudunk megegyezni, akkor kereshetem őket. Várjak még, hátha sikerül rendezni, vagy kérjem a segítségüket? Csak attól félek, hogy kifutok az ebay-es reklamációs időből, mivel az utolsó szállítási határidő február 16 volt. Vagy ha már megnyitottam a requestet, akkor az április 12-i automatikus zárásig van időm?

    A másik, hogy ez az idén már a harmadik olyan esetem lesz, aminél az ebay beavatkozását kell kérnem a vita rendezéséhez. A múltkor már így is finoman felhívták a figyelmemet, hogy nézzem meg kitől vásárolok, pedig az első egy Top rated-es eladó volt 98-99%-os értékeléssel, a másiknak ugyan elég sok negatívja volt, csak azt nem nézték (gondolom), hogy azokat mind az én vásárlásom után kapta, addig 100%-os volt. Ez most megint egy Top rated-es emberke. Attól félek a végén még engem zárnak ki, rám fogják, hogy kamuzok. És érik egy 4. reklamációm is, ez január 22-én lett feladva, március 9 volt az utolsó szállítási határidő, eddig sehol. Még várok, de valószínűleg már ez sem ér ide, mostanában meg senki nem akarja visszatéríteni a vásárlás ellenértékét.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák