Hirdetés

  • Kávézaccból készülnek a Tecno Camon modellek

    ma Pontosabban a bőr hatású hátlap, amit kizárólag napenergia felhasználásával, kemikáliák nélkül állítanak elő.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz V/ #51286 üzenetére

    nos választ kaptam ismét, írt az eladó aki még mindig bizonygatja -szó szerint, szóval semmi megalapozott "bizonyítási alapot is adó" dolog nincs a kezében- hogy a lejátszó remekül működött és biztosan az én gépezetemben a hiba, mindezt a case felületén.... az ebay meddig fogja ezt "nézni" "tétlenül"? vagy hogy megy ez? mert most nekem van azért egy írásos véleményem és egy be nem kapcsoló, autómban a biztosítékot kivágó rádióm, és neki van egy állítása, hogy az bezony remekül működött.... vagy, ha az van írva a caseba, hogy van egy végleges bezárási dátum, akkor fog "döntést hozni" az illetékes? vagy hogy mennek ezek? mert én ismét leírtam, hogy mi a hiba és a hibáról képet stb.-t nem tudok adni -mert kérte az eladó..... hogy adjak- de mondtam neki, hogy arról hogy nem kapcsol ba ill. kivágja a biztit értelmetlennek és lehetetlennek tartok képet küldeni, és ismét írtam neki, hogy "jóember" én írásos igazolással rendelkezem, hogy rossz volt amit küldtél....

    szóval ilyenkor mi a metodika?

    bárki válaszolhat, akinek volt hasonló ügye ebayen :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák