Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz V/ #51286 üzenetére

    okés, írtam a caseba, hogy látszódjon.... az eladónak meg max megírom, hogy a caseba be van csatolva a fotó, ott meg tudja nézni

    beleírtam azt is, hogy én teljesen jóhiszeműen és teljes bizalommal járok el minden vételemnél, és itt is így tettem és éppen ezért nagyon sajnálom azt, hogy a szakműhelyben azt mondták, hogy nem működőképes a rádió. Ismét beleírtam -az ebay miatt- hogy az eredeti állapot visszaállítását tudom csak elfogadni, az az vételár és szállítási díj vissza nekem 1-1be utána pedig küldöm vissza teljes tartozékaival a rádiót. Megírtam még, hogy katalógusképet és csupán 1-2 technikai adatot és 1-2 tartozékot sorolt fel a hirdetésben, és mivel nekem bizonyító papír van a kezemben, neki pedig csak a szava -no ezen remélem elgondolkodik az ebay is.
    Az utolsó dolog lenne a leglényegesebb mind közül.... mivel ugye beleírtam, hogy én tudom bizonyítani, hogy hibásat kaptam, ő pedig "csak mondja" hogy nála működött.... no ha ezen nem akad meg az ebay szeme, akkor ezentúl szöget fogok onnan rendelni és max matricát :D

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák