Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faresz5

    senior tag

    válasz kaliber #31329 üzenetére

    1."Ezt hívják kicsinyes bosszúnak, magyar mentalitás nem lehet vele mit kezdeni"
    Elején általánosságban beszélek, megemlítettek valahol is, hol a nicked, neked címeztem a hozzászólást, nem? -> Nem

    2.A végén meg az én tapasztalataimról beszélek -> Ha a szövegkörnyezetből nem jöttél volna rá és nem mondtam,hogy inkorrekt vagy(hol olvastad), hanem a mentalitásodat méltattam (ill ezt is általánosságban)
    Tudod, van egy mondás, akinek nem inge nem veszi magára(különösen ha általánosságról van szó )

    Ha így folytatod, hamarosan téged is lefognak tiltani bizonyos eladók. Ez csak egy tanács, valaki más kárán szeret tanulni valaki meg makacskodik és a saját kárán szeret, döntsed el Te melyik vagy :P

    (és ebben semmi rosszallás személyeskedés nem volt, nem úgy mint a Te hozzászólásodban)

    ui: Kérlek tanulj meg mondatot értelmezni, ha még nem sikerült térj vissza az iskolába ahol ezt tanítják, vagy ha most tanulod figyelj oda jobban.(na ez a személyeskedés, látod a különbéget) -> ez csak egy példa volt, hátha könnyebben megérted.(ha ezt sem érted, nem lehet rajtad segíteni sajnos)

Új hozzászólás Aktív témák