Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz salapp #8095 üzenetére

    Becsületükre legyen mondva, hogy egyébként nem visszalépés a csere, mivel egy több gombbal rendelkező BlueTooth távirányító kapott helyet a csomagban. Elmondásuk szerint annyira új a dolog, hogy a múlt héten jött az első ilyen szállítmány, amiben már ez a táv volt a korábbi AirMouse helyett, így tőlem hallották először, ergo még nem tudták cserélni a képeket se a forgalmazók honlapokon.
    Nekem mondjuk azért okozott némi fejvakarást a dolog, mert első este, kicsomagolva a terméket tényleg nem tudtam, hogy csak én vagyok-e az, akinek rossz távot csomagoltak a készülékéhez, mert a neten minden egyes forrás a másik fajta távot mutatta. Akkor még ki se vettem a lezárt fóliából ezt a második távot, hogy ha vissza kéne vinni, akkor legyen érintetlen, de másnap tisztázódott a dolog, azóta beüzemeltem és prímán működik, ténylegesen is BlueTooth-os, elvileg tanítható infra-funkcióval. Szóval érdemben előrelépés is, más kérdés, hogy ha valaki épp a csak pár gombos, alapfunkciós AirMouse-ra vágyott, az ne a keresse azt a dobozban.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák