Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz majestic #62925 üzenetére

    ..tényleg nem értelek benneteket...két naponta jön valaki, aki nulla tudással fél millás gépet akar venni. És mi kétnaponta elmondjuk neki, hogy ez mekkora hiba. Minden megoldás érdekli, de nem képes a topicban legalább rákeresni a problémájára. Annak ellenére, hogy van külön Dji topic, mégis rengeteget írtunk arról, hogy miért ne fél millás Mavic 2 Pro-val kezdjen valaki. Amikor autót vezetni sem úgy kezdtél, hogy vettél egy nyerges kamiont és bementél vele a tömegbe..

    Annak ellenére, hogy mennyire sok védelemmel rendelkezik a M2P, mégis mennyire sokan odaverik. Milyen érdekes, ugye.. Utolsó ilyen nulla tudással odaverés utáni sírás-rívást tegnap olvastam facse csoportban, ott is ugyanígy egy M2P-t tettek oda. Csak a kameratartó gimball ment el, semmi más, mégis a myactioncam-on keresztül a dji szervíz olyan összeget mondott a tagnak, hogy jobban járt volna egy új géppel. És a csopiba jött, hogy jaj, valaki csinálja már meg neki.

    Vegyél egy 3000 ft-os H67-et, meg egy marék akkut hozzá, és legalább pár hétig gyakorolj. Hogy legalább valami fogalmad legyen róla és ne egy youtube-os dji reklámvideó után indulj el. Azzal is faltól-falig fogsz menni az első pár napban. Kár a szabályokról beszélned, ha te magad sem tartod be az alapvető szabályokat..mondjuk megtanulni valamennyire repülni. Ha menni fog a H67-el, utána vegyél egy tello-t, hogy szokjad a kamerás gépet. Azaz amikor a kijelzőt nézed, a gép nem biztos hogy arra megy, úgy áll, ahogy te akarod és nem biztos hogy észreveszed a ruhaszárító kötelet...vagy a 10kv-os magasfeszültségű kábelt...ha a kijelzőt nézed, akkor sem. Szóval ne totális nulláról akarjál ilyen géppel felszállni, mert nekem mondjuk mindegy, ha odavered, de nem csak magad sodorhatod veszélybe...és nekem hiába jön valaki azzal a dumával, hogy csak a kertben akarja használni, mert ne nézzen már madárnak, hogy azért vesz fél millás mavikot, hogy a kertben korzózzon.

    "Bármilyen tanácsot nagyon szívesen vennék. Bármilyet!"
    -Ne vegyél M2P-t még
    -Vegyél egy kis gyöszt, azzal tanulj meg repülni
    -Ha megy, és kamerás gépet akarsz, vegyél egy tellót, azzal is tanulj meg filmezni, repülni..egyszerre.
    -Ha ez is megy, jöhet a mavic, tényleg a kertben egy jó darabig..
    ;).

  • ezoltan

    tag

    válasz majestic #63011 üzenetére

    Dji topikban többet tudnak segíteni szerintem...

    QX7S-R9M/GT Rebel LR/iFlight 8”6S LR-FS/M630 6” LR-FS/2xHawk5 5”FS/X215ProMod5S/X220Modded5”/Beta75X/EV800D

Új hozzászólás Aktív témák