Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maj-viktor

    őstag

    válasz stifi82 #830 üzenetére

    De még mindig rosszul "mondod"... most utaltál vagy online bankkártyával fizettél (szerintem utóbbi csak rosszul fogalmazol).. és nem mindegy mert nagy különbség van a kettő között!

    Szóval az alis rendszer átdobott a fizetési oldalra és ott megadtad a bankkártyaszámot / lejárati dátumot / CVC kódot.. stim!? (ez az online bankkártyás fizetés! NEM UTALÁS)

    Az utaláshoz nemzetközi számlaszám kell... (ali-s fizetéshez bankkártya adatok... paypalhoz meg szinte elég csak egy e-mail cím, ha csak úgy küldesz pénzt)

    Na de szerintem online bankkártyával fizettél (ezt az OTP azonnal levonja!), szóval sanszos, hogy nem fizetted még ki teljesen és azért "problémázik" az eladó!

    Ha ali-n a "My orders" menübe lépsz a rendel termék mellett van olyan gomb, hogy "Pay Now"? Ha igen, akkor nem fizetted ki, csak "leütötted"... ha nincs, akkor kifizetted!

    Legalább az is kiderült, hogy nem az elős linkes eladótól vetted, aki magas szállítás ktsg-es, hanem mástól... ott tényleg free shipping van!


    http://www.aliexpress.com/item/Newest-V262-Upgraded-WL-V393-71CM-Large-Brushless-Motor-2-4G-4-5CH-6-Axis-GYRO/32248275608.html

    Amúgy basszus, aki ennyire nem jártas a külföldi rendelésben, az miért csinálja!? Legalább alapszinten utánaolvasna....
    (bocs, ez most nem ellened szól, hanem úgy általánosságban)
    google első találat: aliexpress vásárlás (tuti vannak hasznos leírások)

    [ Szerkesztve ]

    JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Új hozzászólás Aktív témák