Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackal2

    senior tag

    válasz Allien #21260 üzenetére

    Nekem nem az kell igazából, hanem:
    - AV kimenet az FPV miatt
    - képstabilizáció
    - jó videó és fénykép
    - jó visszajelzés
    - olcsó legyen

    Na ebből az első hármat az Eken H8 nem tudja :PPP de a képstabilizáció az nem olyan fontos a gimbal miatt, AV kimenetet majd megnézzük, hogy lehet-e, nem tudom. A jó visszajelzés azért fontos, mert takarja a gimbal keret a kijelzőt, ennek van a frontján egy kis kijelző, amin látom, hogy elindult-e a felvétel+ a remote controlról is tudom indítani, nem kell nyomkorásznom a gimbalban lévő kamerát (ahol ilyenkor a motorok ellentartanak és szétverődik az egész) és még olcsó is a kamera.

    A jó videó és fényképről annyit, hogy az SJCAM SJ5000X Elitenek ugyan ez a szenzorja, de a chipset más de bevállalós kedvemben voltam ma:D

    Az igazság az, hogy a Gitup Git2 tökéletes lett volna minden értelemben, csak benéztem az árat, de semmi baj, úgy is két kamera kell, mert egy kell a gépre, egy meg a fejpántba, hogy tudjak a videóra tenni külső nézetet is, mert általában nem áll otthon rendelkezésre egy komplett stáb, aki jön velem forgatni:D

    Szóval a két kamerát össze kéne gyúrni, valahogy így:
    - a Gitup Git2 + a H8 front kijelzője és ára, úgy hogy benne van a remote controller is

    De persze ezt csak én álmodom:D

    Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák