Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz Peaceliker #3142 üzenetére

    Azért azt vedd figyelembe hogy te most egy komplett rendszer hasonlítottál egy kijelzőhöz.

    az én teljes szettem, 130$ volt, ebből 100 a vevő adó (600mw)+ antennák kábelek és 30 a kijelző. És lehet hogy csak az antennák miatt de 400-500m után már nem tiszta a kép, és sokszor kiakad. Na most a videón ennek a duplájára elmentek és még mindig értékelhető volt az eredmény. Persze ahhoz még kell egy adó, és egy kamera, de szerintem még úgyis olcsóbban jön ki (a 17K változatról beszélek).

    Nem reklámot akarok neki csinálni, de ha tudom hogy van egy ilyen lehetőség, akkor biztos azt választom (főleg kezdőként), mert jobban tűnik mint amit én összevásároltam 0 tapasztalattal, jóval drágábban.

    Szerintem a HK-s 30dolcsis kijelző annyira jó, hogy a haveroknak megmutasd mit lát élőben a gép. Én nem hiszem h alkalmas élvezetes repüléshez. Esetleg még nem szemüvegként, hanem kijelzőként használva, videózásnál hasznos lehet hogy lásd pontosan merre nézel, és mi van benne a képmezőben.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák