Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    válasz Vistaboy #335 üzenetére

    Nem csak azzal lehet, de nyilván nem fog mindenhol jó cuccokat dobni.
    A legjobbakat viszont újak alkotásával vagy a meglévők módosításával lehet megkapni.
    Eleinte nekem sem tetszett viszont a craftolás kb. olyan mint egy jó karakter készítése és később fejlesztése egyáltalán nem nevezném rossznak ezt a módszert.

    [ Szerkesztve ]

  • Kidus

    őstag

    válasz Vistaboy #335 üzenetére

    Valoszinuleg tenyleg konzolra hegyeztek ezt ki, mert az altalad vazolt problemak a post elso feleben szamomra ismeretlenek.
    Loot valoban nem esik tul jo az elejen, de ez azert van, mert amit te teszel ossze, az jobb, es osztonoznek ra, hogy probald ki. Kesobb esnek jok, de ahhoz olyan ellenfel is kell, vagy olyan hely, amihez nehezebb harcok aran sikerul hozzaferni.
    Kesztyu es labas szerintem megint nem baj, hogy nem azonnal felteheto, altalaban nem dob olyat, ami jobb lenne az altalad keszitettnel, ha meg igen, az olyan ritka, hogy ezert nem lenne erdemes ra opcio.

    Az, hogy a harcteren hogyan mozognak, szinten erdekes megfigyeles, nalam magusok es ijaszok soha nem mennek kozel, az pedig, hogy az en karakterem nem mozdul ra automatikusan az ellenfelre, nekem kulon jo, engem bosszantott, hogy megindult azonnal mindenki amint ellenfelet latott, pedig volt, hogy koszontem de inkabb mentem mashova mert tul nehez csata volt, vagy epp mast csinaltam. Itt van lehetoseg kikerulni, eddigi jatekokban ha jottek, akkor jottek... itt csak a medvet nem b*szod at :D

    Questek lesznek kesobb, sok olyan is, ahova szemelyesen kell menni, vagy vinni adott karaktert. Amig az elejen vagy, addig foleg arrol szol, hogy felfedezel, es csinalod ami szembe jon veled.

    Assuming Control

Új hozzászólás Aktív témák