Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz Kareszovics #652 üzenetére

    Az Originsben egy az egyben a szintedhez lövi be az ellenfeleket (az Inquisition-ben már bizonyos határok közé van ez kötve). Viszont sokszor egy boss-harc sokkal egyszerűbbé válik, ha megvannak bizonyos képességeid vagy felszerelésed.

    (#646) Vistaboy: A trailer alapján nekem nem tűnik úgy, hogy ettől csonkulna a játék. Sokkal nagyobb kérdés, hogy mennyire fullad majd érdektelenségbe az egész sztori, pláne, ha a fele cinematic tartalom bele lett vágva a trailerbe. Az avvar szál számomra eddig sem volt kimondottan érdekfeszítő és nem is tudom felfogni, hogy mikor adott egy világ, amibe most tudtak démonok átjutni tömegszám, ahol egyre többen fordulnak vérmágiához és ahol a felhasználók döntéseitől függetlenül is kell lennie értelemmel rendelkező darkspawn hordáknak, miért ezt a szálat érezték DLC-re érdemesnek a készítők?

    (#650) Bibgr0: Az még mindig drágább, mint amennyibe anno az Overlord került, pedig ez a DLC még nem bizonyította, hogy feltud annak a szintjéhez nőni. Én nem kockáztatnám a fiókomat csak ezért.

    (#651) Lézerparaszt: Van ok, amiért azzal érdemes akár heti 1 percet eltölteni? Komolyan kérdezem, mert eddig én nem láttam meg a varázsát a dolognak, pedig a ME3 multijával anno tök jól elvoltam.

Új hozzászólás Aktív témák