Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DariusTrox

    tag

    Meg egy kis érdekesség, Redcliffbe indultam, és ott egy katona szólt, hogy itt nem mehetek be, keressek más utat. Nem kell nekem többet mondani megoldom. Elindultam a folyó mentén és átjutottam az eltorlaszolt barlang alatt, azt gondoltam ez normális hiszen átfértem ott. Be is jutottam Redcliff-be, aztán jött a pofára esés, hogy valószínűleg ez egy bug volt és olyan frankón kikerültem a fő küldi szálat, hogy az besza-behu, belecsöppentem szerintem a 4. vagy 5. fő küldibe az 1. után rögtön egy baromi nagy lyukas sztorival. Szóval ezt azért írom le, hogy senki ne keressen másik utat Redcliffbe, az majd megnyílik ha eljött az ideje. Mega spoilert kaptam így, kicsit illúzió romboló volt. De hát ez a nyitott világ és a kíváncsiság átka :D Írok is majd bug reportot nekik, mert ez hatalmas baki szerintem. (Akkor kezdett furcsa lenni felfedezés közben, amikor nem voltak arra fák, de baromi jól nézett ki a terep, gondoltam az egy kopár fennsík aztán elkezdett előttem villogni a textúra és bumm egy csapásra egy egész város termett előttem :D ) Kérésre képeket is csatolok, de csak saját felelősségre :)

    [ Szerkesztve ]

    I will take what is mine, with Fire and Blood!

Új hozzászólás Aktív témák