Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black_Raven

    veterán

    válasz st3v3np3t3r #1156 üzenetére

    Szerintem ez nem az egymás fikázásáról szól, hanem a segitő szándékról zzzn fórumtárs letett valamit az asztalra azért hogy segitsen azoknak akik nem szeretik hogy hülyének nézzék őket.Ez tény, ennek örülni kéne, nem pedig fikázni. Főleg úgy hogy szólt akinek nem felel meg cserélje ki.Szóval ezért erre ezt illik mondani: KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!

    .Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

  • zzzn

    csendes tag

    válasz st3v3np3t3r #1156 üzenetére

    amúgy miért is követtem el nagy hibát? :)
    Nem tom, az előző hozzászólásodnál még én sem értettem, hogy én miért követtem volna el nagy hibát. :)

    Igen, a nova a másik kedvenc nálam is, de az a régebbi alsó kategóriás telefonokat azért be tudta lassítani rendesen. Megértem azt, hogy jó, ha sok erőforrás marad szabadon, de ennél csak annyi volt a cél, hogy minél kevesebb reklámot lásson az, aki használja.

    Én sem szeretem a kémkedéseket,de engem sokkal jobban zavarnak a kéretlen reklámok és a malware hegyek, amiket sajnos el kell viselnünk a kínai gyártók miatt.

    De ez egy ilyen világ sajnos, ha a Microsoft Windows 10-et, vagy a Google termékeit vesszük, a nyugatiak is az általam jónak tartottnál több információt akarnak begyűjteni rólunk. A kéretlen szoftvertelepítések miatt a Windows 10-re is közel ráhúzható a malware definíciója. De a kisebb cégek is csinálják. Van egy osztrák SIM kártyám, amikor telepítettem a mobil alkalmazásukat, az összes telepített alkalmazás listáját akarta elküldeni egy bécsi szerverre suttyomban. Le is takarítottam azonnal.

    A Google meg úgyis többet tud rólam, mint én, gyakorlatilag az összes szolgáltatásukat használom, ezért kivételt teszek velük. Egyébként azért szoktam google launcher betenni, mert az összes többi hirdetéseket tartalmaz, legalábbis tudtommal.

    Egyébként nekem sajnos nem működik a 01.16-i rom jól, görgetésnél bármilyen program alatt fel-le ugrál a kép.. A Cyanogen és a gyári 08.10-i romok viszont tökéletesen mennek. Ilyen kép fel-le ugrálás neked volt valamelyikkel? Üdv! Zzzn

Új hozzászólás Aktív témák