Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyemipapa

    senior tag

    válasz st3v3np3t3r #1713 üzenetére

    Ahogy korábban írtam:
    "Tudom, lassúbb is a töltés, meg közben nem lehet nyomkodni, de éjszakára rátenni és nem dugdosni nekem tetszene." És nem sürgős, éjszaka van ideje feltölteni.

    Nem írtam hogy önmagában alkalmas, épp arra kérdeztem rá, tud-e valaki hozzá univerzális adaptert ajánlani.
    És lehet, Neked "barkács" megoldásnak számít egyszerűen rádugni egy adaptert, nálam a barkács szó mást jelent.

    A vezérlő meg szerintem a töltő padban van, illetve mivel az USB-re csatlakozik, ahová az eredeti töltő is, a vezérlést a teló elektronikája végzi. Ez egy egyszerű indukciós elven működö töltési megoldás. Gondolom ha nem működne, nem árulnának ilyet külföldön és nálunk is, illetve mutatnának be többfélét is a youtube-on.
    Szerintem tapasztalat és meggyőződés nélkül nem kell mindent eleve csípőből elvetni.
    És természetesen semmilyen "univerzális" megoldás nem egyenlő a "valódival, ettől még működik az esetek többségében.

    Én csak annyit kérdeztem, használt-e illetve tud-e ajánlani valaki ilyen univerzálisat.

    [ Szerkesztve ]

    Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

Új hozzászólás Aktív témák