Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    sziasztok!

    már hosszú ideje tervezem bepótolni ezt a hiányosságot, így hát beszereztem az első évadot.
    egyelőre a 3. résznél tartok, és bár a Doki karakterét alakító színészt nehezen tudtam elképzelni ebben a szerepben (pozitív karakterként), kellemesen csalódtam. - ha jól emlékszem, inkább "rosszfiús" mellékszerepeket kapott néhány filmben...bár hirtelen megmondani se tudnám, miben is láttam pontosan.

    ezen a pozitív csalódáson kívül viszont eddig nem sok jót tudok mondani. kicsit nehezen tudom azt elképzelni, hogy ez a sorozat - akár későbbi évadok során - igazán "addikt" kategóriává növi majd ki magát.
    ezidáig elég bugyuta dolgokról volt szó, amit néha persze fűszereznek némi humorral. mosolyogni viszont leginkább a komolytalan ellenségeken és helyzeteken mosolyogtam eddig, ami inkább csalódás.

    persze nem komor hangulatra vágyok én se, csak abban reménykedem, hogy később komolyabban tudom majd venni a karaktert és magát a történetet.

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák