Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok.

    Új év új kihívás, mely félsiker :DDD
    Adott itthon 2 gép, OMV6 és Xpenology. Mindkettőn Dockerezek, kezdetben az OMV6-os gépen lévő ddclinet + Nginx Proxy Manager amivel a tanusítványt legyártottam majd működött, de hát muszály volt kipróválnom a CF Tunnelt.
    1. OMV6 gép: CF Tunnel Dockerben feltettem, szükséges appokat kiengedtem a netre. Egyetlen apróság amit kellett állítanmo/lefuttatnom az az UDP Buffer Size
    Itt kiengedett minden subdomain tökéletesen megy.
    Próbáltam ip szűrést beállítani (CF Zero Trust/Access/Application), viszont 5-10 perc után ha belépek újra, kér CF-es E-mail belépési kódot random. Ez mitől lehet? Beállításom: [kép]
    Laptopon/telón, wifi és mobilneten kipróváltam, random kér CF-es E-mail Access-t és mailben kapott kódot kell beírnom, hogy továbbdobjon a domain-re.
    Hogy tudom beállítani, hogy tökéletes legyen a szűrés, és csak magyar és német IP-ről tudjak belépni?

    2. Xpenology: Itt CF Tunnelen belül létrehoztam egy új Tunnel ,,profil" ahol a szükséges subdomaineket(CNAME) létrehoztam, viszont inkognitóablakban kipróbáltam 502-es error-t kaptam
    Ilyesmi hbaüzenetet kapok, ez mitől lehet?
    2023-01-03T17:35:05Z ERR Request failed error="Unable to reach the origin service. The service may be down or it may not be responding to traffic from cloudflared: x509: cannot validate certificate for 192.168.50.48 because it doesn't contain any IP SANs"....

    Restart után Argo Error 1033-at kaptam.
    Valakinek volt hasonló problémája?

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák