Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Chris0321 #2234 üzenetére

    Én például nem azt a majomkodást amit végbevittek benne az éneklős bolygón felül többek között pl. 'öribari' címszóval. Az ilyenek nekem se nem poénosak, se nem aranyosak, se nem élvezhetőek. A kezdetekkor - Vasember 1-2, Thor, Amerika kapitány például - még tudták hol a határa a normális poénoknak és nem nyomták fullba a kretént, és imádtam is ezeket. Legalábbis az én szemszögemet így tudom elmagyarázni. Az újabb pókemberfilmekkel is szintúgy ez a bajom, vígjátéknak gyengén szánalmasak a poénok poénosnak gondolt szánt jelenetek, például az a vergődés, amit a buszon lejátszik a szemüveggel. Az ilyenek nálam meg is ölik az egész fantasy - sci -fi irányvonalat és hangulatot, így emiatt egy ideje már lejtmenetben vannak nálam az amerikai alkotások az ilyen - számomra - túlzásba esések miatt, egyre kevesebbet is nézek belőlük. Szerencsére bőven van választék más országokból.

    Persze ettől más még élvezheti ezeket, erre nem is kívánok ráhatással lenni sem - csak ne akarjon meggyőzni a saját igazáról :DDD -, ez az egyéni véleményem.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák