Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minikahona

    tag

    válasz minikahona #3989 üzenetére

    Üdv! Már megint én vagyok, remélem nem gond, hogy megint írok pár sort, csak szerettem volna megosztani veletek az örömöm! :D Ugyanis kiderült hogy a táblának gyakorlatilag semmi baja sincs. Végre valahára sikerült a Paint Tool SAI egy olyan verziójára rábukkannom, amiben működik a nyomásérzékelés és láss csodát semmiféle probléma nincs. A hétvégén volt időm tesztelni, és míg a Photoshop-ban előjön a szokásos vastagvonalas probléma, addig a SAI-ban semmi gond sincs. Szóval ez valami programhiba lehet vagy passz. Lehet majd kipróbálom egy régebbi Photoshop-al is, hátha csak a CS6-ban jön elő ez a dolog.
    Mondjuk vicces, hogy a hivatalos oldalon lévő SAI-ban (1.2.0) sehogy sem működik a nyomásérzékelés, de a nemhivatalos angol verzióban (1.1.0) meg mindenféle buherálás nélkül működik. Szóval ha valakinek hasonló problémája van próbálja ki a fanmade verziót, lehet hogy bejön.

    We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

Új hozzászólás Aktív témák