Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minikahona

    tag

    válasz BonFire #3986 üzenetére

    Értem. A csere szerintem már felejtős, bár rákérdezek majd, esetleg szervizbe küldhetném, de nem hinném hogy kezdenének vele valamit. A random vonalhúzásos dolgot úgy néz ki megoldotta egy Photoshop reinstall. A másik probléma még mindig fennáll, de ha kikapcsolom a nyomásérzékelést, akkor az is megszűnik.
    Egyébként nincs bajom vele. Egy ideig még jó lesz ez, az alapokat ezzel is talán meg tudom tanulni (ahogy írtam korábban tényleg csak hobbi szinten rajzolgatok) aztán később majd veszek egy jobb minőségű Wacom-ot. Eredetileg használtan akartam venni, valami olcsót, hogy egyáltalán bejön e a dolog, lehet hogy egy olyannal még jobban megszívtam volna. Ha minden kötél szakad ezen legalább van garancia.
    A kedvem nem ment el a rajzolástól, sőt jobban várom a munkaidő végét, mint valaha hogy mehessek haza rajzolgatni. :D Köszönöm a tanácsokat, legközelebb már egy jobb minőségűt fogok venni!

    We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile.

Új hozzászólás Aktív témák