Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lazac_

    tag

    válasz pelenka35 #38273 üzenetére

    Hi. Eszerint 4ft/p.
    Bécs környékén nekem működött a mobilnet, miután engedélyeztem a telefonon a roaming használatát.

  • lazac_

    tag

    válasz Sdi #43015 üzenetére

    +1, a digi eddig mind a lakóhelyemen, mind a munkahelyemen szuper volt, simán kiváltotta a vezetékes netet, ha úgy adódott (akár torrent film linux distro letöltésre is). Most mindkét helyen erősen kompromisszumos lett a használata, yt levált 240p-be, már amikor hajlandó elindulni, felfelé irányban is gyötrelem kivárni, mire elmegy egy kép messengeren. A közeli mol kúton az app csak teker-teker, alig akar betölteni. A céges telefon vodafone, annál a beszéd 2G (bugyborékoló sz@r), szerencsére a magán digis telefonon megy a VoLTE roaming, az kap elég sávszélt (vagy prioritást), mert gyorsan felépül a hívás, és kristálytiszta is.

    Ráadásul az átállás előtt 2 hónappal a 2 sim kártyából az egyikre kértem a nagyobb netet az "ingyen" percek helyett (plusz->max), de sikerült az ügyintézőnek mindkét simet átállítani. Mire visszamentem, hogy én csak az egyikre kértem (és eltűnt az invitel előfizu miatti kedvezmény is), már nem tudta visszacsinálni, mert megszűnt az értékesítés. Kézzel íratott velem egy kérelmet a kedvezmény visszaállítására, amit azóta sem sikerült meglépniük.

  • lazac_

    tag

    válasz FireFox1996 #43622 üzenetére

    Nem lehet. Digiponton kérdeztem március környékén, állítólag sűrűn érdeklődtek emiatt, igény lett volna rá, de nincs ilyen lehetőség.
    (Emiatt is váltottam akkor digimobil max-ra, de valamit elkefélt az ügyintéző, és eltűnt az invitel előfizu miatti kedvezményem, amit azóta sem írtak jóvá...)

  • lazac_

    tag

    válasz snooze #45542 üzenetére

    Szerintem ne akard megérteni a Digi számlázást... Tavaly februárig fizettem a kedveményes árú Digi mobilt 2 SIM-re, meglévő Inviteles előfizetés miatt, nem volt semmiféle külön kedvezményes tételsor, csak a kedvezményes díjon feltűntetett DIGIMOBIL PLUSZ (2db). De megváltoztattam a csomagom személyesen egy ügyfélszolgálaton DIGIMOBIL MAX-ra. Csak az egyik sim-re akartam, sajnos kettőre sikerült...
    Akkor eltűntették a kedvezményt az árból, ezt áprilisban írásban ügyfélszolgálaton megreklamáltam. Mivel az értékesítést lezárták, így a MAX előfizut már nem tudták visszacsinálni az egyik sim-re, de ezt elengedtem....

    Júliustól elkezdték nekem is külön tételként az e-pack kedvezményt jóváírni (570-), sőt, egyben jóváírtak 7 havi e-pack kedvezményt is egyszeri alkalommal.

    Aztán októberre rájöttek, hogy: Nyilvántartásunk szerint a 2023. április 19-ám, 084006/2023 iktatószámon érkeztetett, személes
    ügyfélszolgálaton leadott bejelentése 2023. június 18-án feldolgozásra került, azonban egy sajnálatos
    félreértelmezés miatt, nem a kedvezményes DIGIMobil MAX szolgáltatás beállítása történt meg, hanem az e-Pack
    akció került érvényesítése (2023. április 30-ig -500 Ft/hó, 2023. május 1-től -570 Ft/hó).
    Tájékoztatjuk azonban, hogy a 2023. január 1-től mindekor hatályos Általános Szerződési Feltételek
    (http://digi.hu/aszf) G. melléklet 1.9. (e-Pack akció) pontja szerint csak az alábbi díjcsomagok valamelyikének
    megléte esetén vehető igénybe az e-Pack akció: DIGI MINI, DIGITV, DIGITV 2022, DIGITV 2022 – IPTV, CSALÁDI
    PRÉMIUM, CSALÁDI PRÉMIUM HD, DIGINet 100 FTTB 2022, DIGINet 250 FTTH 2023, DIGINet 500 FTTB 2022,
    DIGINet 500 FTTB 2023, DIGINet 500 FTTH 2023, DIGINet 1000 FTTH 2022, DIGINet 1000 FTTH 2023, DIGINet
    1000 FTTB REGIO, NetMAX DIGINet Növekedés 100, DIGINet Növekedés 500, DIGINet Növekedés 1000,
    DIGITel 1500.
    Az e-Pack akció DIGIMobil MAX csomag esetén nem vehető igénybe.

    Azóta "DIGIMOBIL KEDVEZMÉNY NET" néven kapok -700-at, meg teliáras DIGIMOBIL MAX-ot.

    Most meg ugye tudjuk, hogy mivé lett/lesz az egész.

  • lazac_

    tag

    válasz p.riky22 #45898 üzenetére

    A diginél a juniort nem csak meglévő plusz vagy max mellé lehetett kérni (az is volt a neve, hogy " junior opció ")?

    Ha ez változott, és önmagában választható, az - az én szempontból pl. - tök jó volna. A voda hálózattal sajnos simán beleférek a 10GB korlátba, amilyen kehesen működik...

Új hozzászólás Aktív témák