Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zelikocc

    senior tag

    válasz DevKiller #35339 üzenetére

    Még nem volt bejelentés, de egyre valószínűbb hogy létre jön a deal, csak ugye azt nem tudni előre hogy fennmarad e a jövőben mint 4. mobil szolgáltató, vagy hogy egyáltalán mi lesz a sorsunk, senki sem tudja megjósolni.

    Szeptember 1 óta kb leálltak a mobilos fejlesztések 1-2 ritka kivételtől eltekintve amik valószínűleg már elkezdett, csak be nem fejezett kivitelezések.

    Eddig nem akartam nyilvánosan is ide írni, de pár hete kaptam egy belsős infót egy román DIGI-nél dolgozó értékesítő (személyes ügyfélszolgálat) ismerőstől hogy augusztus közepe táján a belső vállalati “hírekben” olvasták hogy Teszári “lemondott” a magyar DIGI-ről - ez magyarosabban fogalmazva az eladást jelentheti, de nem tudom pontosan hogy ez a szó milyen szövegkörnyezetben szerepelt ott románul.
    Információm szerint az ilyen belső vállalati “hírekben” rendszeresen beszámolnak pl. a fejlesztésekről, történésekről országokra és leány vállalatokra bontva - mondta is hogy az elmúlt időszakban sokszor látta hogy Magyarországon nagyon sok fejlesztés történik (mobil tornyok és optikai hálózat építése).
    Azt is mondta, hogy Teszári szerinte biztosan csak valamelyik családtagjának adja a magyar DIGI-t, de én mondtam hogy sajnos nem erről van szó, mert a vevő a 4iG és ezzel valószínűleg ki vezetik a DIGI brandet Magyarországról.
    De azért az itt leírtakat senki ne vegye 100% hitelesnek, én nem láttam a saját szememmel pontosan mit írtak, csak gondoltam megosztom veletek hogy mit hallottam Romániából.

Új hozzászólás Aktív témák