Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz TeeJay #33342 üzenetére

    szia
    kezdjük avval hoyg ma reggel 0:00-tol van 1gigá neted,
    nekem maraeggel 0:00-tol van 500-as netem és igen kb 1orára csatlakoztam mivel 691-et dobot addig de mitn kiderült nem csak nekem, viszont amitn volt net mérve 340-et mértem az up emg volt , utána 20percre rá már volt 400, kb 1ora 40-re már 490-500-at mrétem, szoval kell idö hoyg beéáljon , és én ftth-n vagyok egyáni ont-n nem mással osztozva, ne ird már azt , hogy több napja amikor mai naptol van gigásod az 1éjszaka az átlagnál is 1 , mérj legalább 3-5napon keresztül most már hétvégével és utána mond azt hogy szar ne egyböl nyomjad hoyg neked a number one gigás mérésed nem jött össze, nagyon vicc kategoria, mésrészröl a másik 14-röl honna gondolod hogy ök nem oylan elvetelmültek mint te hoyg ök is este speedtest mérésektre aludjanak el? persze ha nem is 14 de 3-4tuti még votl fent mitn te, és a 2,5/1,25 hát , elég karcsu, föleg 14elöfizetöre plusz te rád amikor az 1250-böl te megezsle 200-at marad 1050 és vannak rá 14-en és a minimum feltöltés 50 de szerintem 100-asban vannak és már bum meg van a hiba forássa , 14x100+200 és ha van még 1 emebr aki gigán vagy 500-on van akkor meg pláne az upod nem csoda hogy nincs meg, amég nem tesznke oda még 1 ont-t és felezik a terhelést az uj ont-re is rákötnek 7föt a régire is 7föt és csö nincs probléma többet, amég ezen a keresztmetszeten soztoztok nem leszmeg soha 0-24ben az elérhetö maximjum, mégha idöközön ként a másik 14böl nincs is fent csak másik 10 vagy 4 , akkor is, összes terhelést kell nézni és az 1ont alulvan méretezve oda 14elöfizetöre, de ezt uyge nem érted, nem is baj, csak fejezd mrá be, bár remélem betartod amit irtál , és reméynkedme hoyg este meg lesz a kivánt értéked csak azért hogy betarsd amit irtál .

    szabonagyur és Lackooo84
    soha , váltana a legkisebb csoamgban ott tuti emg lenne az értéke , de iyg felejtös, alapbol tudja midenki hogy az 1000-res csoamgnál soha nem volt stabilan meg a sebeség és ez nem csak ott ahol TJ van ahnem országosan

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák