Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    Sziasztok!

    Lehet off de hátha van a digis internet esetén valami speckó/ bárki által már kitaposott megoldás:
    Adott egy panel, digi100 lesz bekötve mert csak ez érhető el, és adott egy főbérlő aki semmiféle kábelelvezetést sem nagyon díjaz a lakásban (értelmesen csak szegőléc felszedéssel lehetne megoldani). Kérdésem az lenne hogy létezik-e olyan wifi adapter PC hez ami közel olyan stabilitást tud nekem nyújtani a digi100 al, mintha kábelen lennék bekötve? Sosem használtam semmilyen gépet wifivel és révén hogy játszom és dolgozom is a gépen szükségem van a fix pingre, de nem tudom hogy egy panelben ahol 10 wifit látok a házban max jellel mekkora lehet az interferencia, és egyáltalán van-e értelme próbálkoznom bármilyen wifi adapterrel vagy létezik-e módszer amivel a zajt kitudom annyira szűrni hogy csak az én modemem jelei jussanak-el a gépemhez? (A falak vékonyak, légvonalban szinte majdnem ráfog látni a gép a modemre, de ha jól tudom egy mikró is képes már megölni az ilyesmi mókát, én meg nem értek a hálózatokhoz.)
    Köszi előre is!

    [ Szerkesztve ]

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák