Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.m.Z

    aktív tag

    Sziasztok.
    Gondolom, már volt téma, de az igazat megvallva lusta vagyok visszaolvasni. Adott egy Digi 1000 előfizu. Anno kaptam hozzá egy Huawei wifis modem-router combót. Ameddig közvetlenül arra csatlakoztam vezetékkel, jött is úgy 960-980 között az áldás. Majd kicsit átépítettük a házat és a kicsi wifi hatókör és a már meglévő kábelezés miatt úgy gondoltam, hogy beiktatok egy gigás routert a rendszerbe. Meg is vettem, egy D-Link dir-842 AC1200 cuccost és rádugtam a Digis Huawei kütyüre és hopp.... ugrott a sávszél... sőt olyan mesebeli lett, hol volt holnem volt internet. Rommá állítgattam, majd visszavittem, hogy rossz a router, hisz az itthon lévő cuccok bármelyike képes volt stabilan a saját áteresztőképességének megfelelően működni. Ezen meg egy youtube videó nem ment le fél óra töltögetés és szaggatás nélkül. Kicserélték, hazahoztam, dettó... :W Elkezdtem megint állítgatni természetesen vaktában de egyesével és odáig jutottam, hogy ha a " Enable DNS Relay" tiltva van, akkor már-már majdnem zökkenőmentes a kapcsolat. De vezetéken 380-400 mbit a max, wifin meg még most is meg meg áll a youtube... Felhívtam a digit, semmit sem tudott segíteni a mandró.. próbáltam a D-link-et hívni, lehetetlen... 2 nap után odáig jutottam velük, hogy egyszer 26 perc csengetés után egy emberke közölte, hogy az egész országra ő van egyedül de most nem ér rá mert konferencia hívása lesz, hívjam később... azóta megint nem veszik fel. kb. az ideg szét.....sz már, hogy nem képes jól működni. Valami ötlet?

    Köszi, hogy végigolvastad, és ha segíteni is tudsz akkor meg pláne köszi!! :R

Új hozzászólás Aktív témák