Hirdetés

Hirdetés

  • E61 blog 2. rész

    lo [Előző rész]Folytatnám a történetét a E61-nek. A sztereotípiákkal ellentétben még nem kerültem anyagi csődbe, és nem...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jackx

    tag

    válasz Okean #50161 üzenetére

    Én is unom már ezt a monopóliumot...Most ilyen 6800-at fizetünk az 50/5-ös netért. Nincs hűségidő, mert amikor láttam hogy 2016 végén csinálják, elkezdtem reménykedni. De még csak a héten csinálták meg a kábelezést az oszlopokon (Hűvösvölgy, Máriaremete), szóval jó eséllyel úgy gondolom még 1-2 hónap :( És akkor még pozitív a hozzáállásom. Elég sokat olvasgattam mostanában a topicot.

    A telefosról csak annyit, hogy múlt héten csak 3 napon keresztül nem ment a net. Persze nem egyhuzamban, mert akkor már lehetett volna a 72 órás garancia miatt reklamálni. 2x is ugyan annál az elosztónál volt hiba, de hogy működött délutánra és másnap is csak fél napig, azt nem vágom. Azóta csak napi 3x indítom újra a modemet, mert konkrétan nem töltődnek be az oldalak amíg nincs restart

    Szóval várom már nagyon a digit. Olcsó, gyors, és bízom benne hogy nincs ennyi offline élet náluk, mint a mostaninál.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák