Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    ma este volt a lakótelepen 3 paneltömbre áramszünet úgy 20-30percre fullosan
    már keresztet is vetettem hogy ma lesz internet mert sokan írtátok hogy ha áramszünet van akkor majd másnap jön a DIGI és indítja újra a switch-eket
    nos ahhoz képest amint visszajött az áram rá pár percre már tudott is a router csatlakozni szóval egész jó a felállás. legalább már ezt is megtudtam hogy itt nincs para áramszünet esetén.
    hasít továbbra is ahogy kell este neten nézem ismét 720p-ben a Brazil-Német meccset M1 online

    SirKero
    routerben meg a laptopban is engedélyezve van a 40MHz mód? csak úgy lesz 300megabites linked
    akkor talán a 80 megabit át fog menni ha kevés a zaj
    ehhez 11bgn mixed vagy 11n only mód kell fix 40MHz és 1-13 között végignézed melyik frekin a legstabilabb
    vevőnél meg csak engedni kell a 40MHz-et már ha van ilyen mert ha a vevő csak 1x1:1-es wifivel van akkor ha meggebedsz sem lesz 150megabittől nagyobb linked ott meg teljesen reális az 50megabites speed

    Flashget
    mondtam én hogyha sokan rendelnek routert akkor előbb utóbb megindul az ára lefelé mert jó nagy tételben szerzik majd be és ugye az kedvezménnyel jár :K

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák